Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiedy zawieszenie notowań tego czegoś? ~Ben 3 2021-08-04 14:58
JA STĄD CHYBA SPADAM ~Szczypior 7 2021-08-04 14:57
Sprzedałem po sesji zawieszenie notowań będzie pewne ~Danny 3 2021-08-04 14:54
Zarząd na 100% ~Znany 3 2021-08-04 14:52
Tu musi wejść prokurator ~Ben 1 2021-08-04 14:49
Głupie polskie małpy! ~zdychajcie 2 2021-08-04 14:26
ATC CARGO GRAMY POD WYNIKI DROZEJACE KONTENERY ~BEBOK 1 2021-08-04 14:17
Lecimy na 10 ?????!!! ~Zdegustowany 5 2021-08-04 14:13
Akcjonariat??? ~Jericho 1 2021-08-04 14:12
Balon pęka !!! Ewakuacja !!!! ~xyz 9 2021-08-04 14:11
FUND ZACZĄŁ SYPAĆ ~UFO 6 2021-08-04 14:11
Czemu spada pomimo duzych zyskow? ~df 2 2021-08-04 14:10
DLACZEGO FIRMA SIĘ NIE ODNIESIE DO SPADKÓW ~Łendi 1 2021-08-04 14:09
NIE DAJCIE DRUGI RAZ WPUŚCIĆ SIĘ W TARNINY ! ~ert 13 2021-08-04 14:08
Ja to wiem ~Znany 1 2021-08-04 13:57
kierunek 50 zeta ~Znany 2 2021-08-04 13:56
TO CHYBA WYWALA VALUE FIZ - NIE MUSI MELDOWAĆ BO MIAŁ -4.71 % ! ~ert 5 2021-08-04 13:48
I mamy wyczekiwane 12 technik-at 20 2021-08-04 13:41
dobrze że wywalaja ~Znany 1 2021-08-04 13:40
Fund sypie do kości nic nie uradzimy ~Agnieszka_Szejnfeld 8 2021-08-04 13:34
Oj chyba zjazd na 11zł ~byćcierpliwym 6 2021-08-04 13:34
KIEDY WNIOSEK O UPADŁOŚĆ? ~ABC 3 2021-08-04 13:32
Bowim - gratulacje dla tych co kupili po 12 zł ~OBSER 2 2021-08-04 13:28
BOWIM 04.08.2021 ~Andrzej 1 2021-08-04 13:23
AT 9-17 ~człowiek 1 2021-08-04 13:20
Mocny papier po wybiciu tak nie spada... ~Aleksander 4 2021-08-04 13:17
Czy sprzedający poślizg na HMINWEST ? ~Jw 11 2021-08-04 13:14
Mam wrażenie, że słabsza drobnica jest już bez akcji ~Teo 1 2021-08-04 13:13
Patrząc na obroty i styl sypania obstawiam, że wychodzi Value FIZ ~Arthurius 4 2021-08-04 13:11
4 pozycje na S po 3999 przypadek? ~ooo 2 2021-08-04 13:10
[x]
BOWIM -3,08% 7,56 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.