Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
za oszczerstwa spółki i pisanie o upadłości zastosowano przykład ~tofi 2 2021-11-16 01:19
Powiadomienie o transakcji na akcjach „Bowim” S.A. ~goldengate 10 2021-11-15 23:02
Cena stali.Czy spada?Przykład z życia wzięty. ~Darek 16 2021-11-15 19:35
Budowa muru na granicy. ~BobBudowniczy 1 2021-11-15 16:43
Dzisiaj znowu na minusie ~Gugu 1 2021-11-15 14:47
Kupione po 8,90 ~Ola 31 2021-11-15 14:05
Odbija już któryś raz od 8,7 ~Zbyszek 2 2021-11-15 11:14
Podsumowanie z raportu kwartalnego Nowego Przemysłu ~Arthurius 1 2021-11-15 10:26
Bowim jak co dzień - w łep ~Jhg 2 2021-11-15 10:01
Ubrani po 13,50 zł do apelu !!! ~marek 7 2021-11-14 20:07
Jedyna szansa dla tych co wiszą powyżej 10 zł to uśredniać i wywalić na ~abc 6 2021-11-14 18:23
Bowim - technicznie. aleks__ 8 2021-11-14 14:19
Toniemy...osratni gasi światło. ~Jhg 6 2021-11-14 12:51
Nie dla indiotów ~Znany 2 2021-11-14 12:26
5 zł czy niżej? ~Zdzisław 6 2021-11-14 10:51
Cena stali spada,wkrótce będzie tańsza niż na skupie ~Darek 5 2021-11-13 22:28
Stal wróci do łask? Gigant zapowiada ~kk 6 2021-11-13 13:14
Astronomiczne zyski hutniczego giganta. Tak dobrze nie było od 13 lat ~Ziutek 1 2021-11-13 12:05
1 PLN czy niżej ~Wiesław 2 2021-11-13 12:01
w tym roku liczę na 15-16 ~inwestor 1 2021-11-13 11:14
ALBOWIM POWIADAM WAM: TO SIĘ NIE OTWORZY ~Jhg 1 2021-11-13 09:14
Spada i spada... Gdzie dno? ~MyślęWięcJestem 1 2021-11-13 08:42
lubie soboty i niedziele. to jedyne dni, gdy bowim nie spada ~janusz 5 2021-11-12 22:00
Przecież ten papier od 3 miesięcy jest w trendzie spadkowym. ~Brawo 5 2021-11-12 17:49
sypią i sypią czyli dzień jak codzień ~greg2 2 2021-11-12 17:05
JESTEM NA BANANOWEJ OD 2004 ROKU ~Znany 4 2021-11-12 17:04
Spółdzielnia kręci tu swoje lody! ~MAtematyk 4 2021-11-12 16:03
Baton prawie 11k akcji po 9 zł blokuje wzrosty tomaslfc14 6 2021-11-12 11:47
Pytanie ~Niedoświadczony 3 2021-11-12 09:21
STF a BOWim korelacja kursu pankleks 2 2021-11-12 09:14
[x]
BOWIM 0,00% 7,52 2026-06-22 16:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.