Nie nie wskazuje na poprawę sentymentu.
Wsparcie na 50% fibo w okolicach 7,85zł , następne 61,8% fibo okolice 6,4zł .
Osobiście spodziewam się spadków na 6,4zł Trzeba obserwować ale nie ma się co spieszyć z kupnem.
Wyniki za 4q będą słabe.
Październik był mocno spadkowy , początek listopada wyhamowanie cen, teraz zapowiadane są lekkie podwyżki.
Jest tanio będzie taniej.