Jeżeli zysk będzie w granicach 200 mln za 2021 rok to przy zachowaniu D na wysokości 2020 daje to 1,43 na papier tj. 16% względem dzisiejszego kursu
pytanie dnia czy dla samej D nie warto już kupować te akcje a w 2022 mogą to samo przeznaczyć na D chociaż może zysk netto lekko spaść = kto da więcej niż 16% za rok , tj spółka = złota spółka
A JAK DADZĄ WIĘCEJ NA D NP. 5 ZETA , OJ TOWARZYSTWO SIĘ POWYBIJA