|
Policzmy, Dywidenda jaka może być przy tych Zyskach?
|
~T10
|
3
|
2021-11-24 10:58
|
|
,,Brakujące'' 50 milionów zł gotówki
|
~Arthurius
|
9
|
2021-11-24 09:44
|
|
BOWIM realizacja zysków ! Wsiadać na INVENTION zyski przed nami !
|
akcjoinm
|
1
|
2021-11-24 09:43
|
|
Dzisiaj górne widły X 3 ...podobno
|
~kolo
|
1
|
2021-11-24 09:31
|
|
Jak to leciało ? Rekordowe wyniki ?
|
~Jhg
|
7
|
2021-11-24 09:24
|
|
Będzie tu dywidnenda? Chyba nie zapowiada się.
|
~Znawca
|
26
|
2021-11-24 09:23
|
|
co jest co jest
|
~bbb
|
1
|
2021-11-24 09:07
|
|
Dziś realizacja zysków
|
~Agnieszka_Szejnfeld
|
5
|
2021-11-24 09:03
|
|
Kasa pusta przepływy slabe
|
~Jas
|
20
|
2021-11-24 09:01
|
|
600tyś obrotu hihi
|
~XX
|
1
|
2021-11-24 08:43
|
|
trolle co sie tak uaktywnili
|
~XX
|
1
|
2021-11-24 08:41
|
|
W tym tygodniu przechodzimy na poziom 10+
|
~Niestety
|
1
|
2021-11-24 08:30
|
|
wezwanie myśleć opinie mile widziane
|
~analityk
|
33
|
2021-11-24 07:35
|
|
Comparic o Bowim - bardzo pozytywnie
|
~Arthurius
|
9
|
2021-11-23 23:40
|
|
Jest coś o Ostrowcu?
|
~fif_121
|
7
|
2021-11-23 23:07
|
|
Metody Arthuriusa nie działają, jutro spróbujemy mojej
|
~Mufasa
|
6
|
2021-11-23 23:04
|
|
stali będzie brakowac artykół z PB
|
~tofi
|
5
|
2021-11-23 21:50
|
|
Obstawiamy ile gotówki wygenerowała spółka w IIIQ 2021
|
~Arthurius
|
36
|
2021-11-23 20:06
|
|
Czyżby powtórka z Mercatora?
|
~Eugeniusz
|
5
|
2021-11-23 20:01
|
|
Zapasy a q4 !!!!!
|
~Przemek
|
2
|
2021-11-23 19:47
|
|
Pomyslec gdzie jest kasa, robia cos dla PGNiG czy nie ? Myslec tylko....
|
~Dan
|
1
|
2021-11-23 19:43
|
|
Piękne wyniki :) nie oddam poniżej 15 złotych
|
~Inwestor1998
|
3
|
2021-11-23 19:40
|
|
146 mln zysku netto !!!!
|
~Przemek
|
7
|
2021-11-23 19:33
|
|
no to się bowim narusł...
|
~janusz
|
5
|
2021-11-23 19:25
|
|
TO W KONCU JUTRO GURNE WIDŁY CZY DOLNE WIDŁY?
|
~Jhg
|
13
|
2021-11-23 19:22
|
|
Struktura sprzedaży - 25% to produkowane przez Bowim konstrukcje
|
~Arthurius
|
10
|
2021-11-23 19:03
|
|
Wartość księgowa na Akcję to 13,4 zł więc warto kupować czy nie ?
|
~Oli
|
2
|
2021-11-23 18:58
|
|
Pytam powaznie
|
~Znany
|
15
|
2021-11-23 18:01
|
|
Kapitał własny wzrósł ze 131 do 262,5 mln PLN, co daje 13,50 zł/akcję
|
~Arthurius
|
11
|
2021-11-23 17:54
|
|
Ooo, piękny finał dnia :)
|
~Ola
|
5
|
2021-11-23 17:53
|