Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Policzmy, Dywidenda jaka może być przy tych Zyskach? ~T10 3 2021-11-24 10:58
,,Brakujące'' 50 milionów zł gotówki ~Arthurius 9 2021-11-24 09:44
BOWIM realizacja zysków ! Wsiadać na INVENTION zyski przed nami ! akcjoinm 1 2021-11-24 09:43
Dzisiaj górne widły X 3 ...podobno ~kolo 1 2021-11-24 09:31
Jak to leciało ? Rekordowe wyniki ? ~Jhg 7 2021-11-24 09:24
Będzie tu dywidnenda? Chyba nie zapowiada się. ~Znawca 26 2021-11-24 09:23
co jest co jest ~bbb 1 2021-11-24 09:07
Dziś realizacja zysków ~Agnieszka_Szejnfeld 5 2021-11-24 09:03
Kasa pusta przepływy slabe ~Jas 20 2021-11-24 09:01
600tyś obrotu hihi ~XX 1 2021-11-24 08:43
trolle co sie tak uaktywnili ~XX 1 2021-11-24 08:41
W tym tygodniu przechodzimy na poziom 10+ ~Niestety 1 2021-11-24 08:30
wezwanie myśleć opinie mile widziane ~analityk 33 2021-11-24 07:35
Comparic o Bowim - bardzo pozytywnie ~Arthurius 9 2021-11-23 23:40
Jest coś o Ostrowcu? ~fif_121 7 2021-11-23 23:07
Metody Arthuriusa nie działają, jutro spróbujemy mojej ~Mufasa 6 2021-11-23 23:04
stali będzie brakowac artykół z PB ~tofi 5 2021-11-23 21:50
Obstawiamy ile gotówki wygenerowała spółka w IIIQ 2021 ~Arthurius 36 2021-11-23 20:06
Czyżby powtórka z Mercatora? ~Eugeniusz 5 2021-11-23 20:01
Zapasy a q4 !!!!! ~Przemek 2 2021-11-23 19:47
Pomyslec gdzie jest kasa, robia cos dla PGNiG czy nie ? Myslec tylko.... ~Dan 1 2021-11-23 19:43
Piękne wyniki :) nie oddam poniżej 15 złotych ~Inwestor1998 3 2021-11-23 19:40
146 mln zysku netto !!!! ~Przemek 7 2021-11-23 19:33
no to się bowim narusł... ~janusz 5 2021-11-23 19:25
TO W KONCU JUTRO GURNE WIDŁY CZY DOLNE WIDŁY? ~Jhg 13 2021-11-23 19:22
Struktura sprzedaży - 25% to produkowane przez Bowim konstrukcje ~Arthurius 10 2021-11-23 19:03
Wartość księgowa na Akcję to 13,4 zł więc warto kupować czy nie ? ~Oli 2 2021-11-23 18:58
Pytam powaznie ~Znany 15 2021-11-23 18:01
Kapitał własny wzrósł ze 131 do 262,5 mln PLN, co daje 13,50 zł/akcję ~Arthurius 11 2021-11-23 17:54
Ooo, piękny finał dnia :) ~Ola 5 2021-11-23 17:53
[x]
BOWIM 1,60% 7,64 2026-06-23 11:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.