|
Na zamknięciu widać kto spekuluje kursem
|
~analityk
|
5
|
2021-11-24 19:59
|
|
Chiny ograniczają produkcję
|
~asd
|
1
|
2021-11-24 18:40
|
|
Gotówka na dywidendę 2,50 zł/akcję
|
~Arthurius
|
15
|
2021-11-24 18:11
|
|
zażond powinien zaaragować. spułka leci w otchłań...
|
~janusz
|
2
|
2021-11-24 17:57
|
|
Ale mnie ubrali na zimę, masakra szczerze
|
~Ubrany
|
3
|
2021-11-24 17:53
|
|
Bardzo dobra końcówka, jutro 8 zł
|
~Bolec
|
2
|
2021-11-24 17:28
|
|
"Dobre wyniki" i kirs 5% w łep.to by było na tyle
|
~Jhg
|
3
|
2021-11-24 17:12
|
|
To musiał być REWELACYJNY raport
|
~Jhg
|
2
|
2021-11-24 17:09
|
|
nie ma co się kopać z koniem ,lecimy na 7 zł
|
~Bolec
|
1
|
2021-11-24 16:59
|
|
Ktoś wywala, ktoś odbiera.
|
~Kamil
|
1
|
2021-11-24 16:52
|
|
Śmieć leci na minima
|
~Jhg
|
2
|
2021-11-24 16:38
|
|
Szykuje się boczniak do kolejnego raportu?
|
~Znawca
|
3
|
2021-11-24 16:36
|
|
Tu w każdej chwili może być 12zł...
|
~Niestety
|
8
|
2021-11-24 16:26
|
|
Zremb, potencjalna wspolpraca przy budowie? muri
|
~Tomek
|
2
|
2021-11-24 15:33
|
|
Dopiero jutro systemy wyłapią aktualne wskaźniki
|
~Arthurius
|
2
|
2021-11-24 15:23
|
|
C/Z Bowim = 0,857
|
~Arthurius
|
19
|
2021-11-24 15:21
|
|
gruby portfel
|
~Znany
|
4
|
2021-11-24 15:03
|
|
Wytłumaczcie mi proszę dlaczego przesunięto publikację wyników?
|
~Niestety
|
8
|
2021-11-24 14:38
|
|
Do kwietnia powolne osuwanie sie w otchłań
|
~Jhg
|
3
|
2021-11-24 14:37
|
|
Parter na początek zaliczony
|
~taktylko
|
10
|
2021-11-24 13:22
|
|
Nie wiem czy petrega, makrel i krokus tacy głupi czy tylko naganiacze ?
|
~Tony
|
2
|
2021-11-24 13:15
|
|
Oficjalnie z dniem 24.11. 2021 AD skończył się w Polsce Bowim
|
~Izzy
|
1
|
2021-11-24 12:48
|
|
Spekula kręci tym kursem
|
~Hehehhe
|
2
|
2021-11-24 12:43
|
|
Wróciłem dla dywidendy
|
~dywidenda
|
1
|
2021-11-24 12:39
|
|
z a j o b i sceptyk
|
~Znany
|
1
|
2021-11-24 12:39
|
|
Powiem tak
|
~Znany
|
2
|
2021-11-24 12:15
|
|
Porównanie spółek handlowych Bowim 100 razy tańszy od DINO
|
~Arthurius
|
1
|
2021-11-24 11:54
|
|
Oj niedobrze, niedobrze -obrót już większy od wczorajszego i duży spadek
|
~abc
|
2
|
2021-11-24 11:44
|
|
Przełomowy raport a sypią ? Dlaczego ?
|
~marek
|
7
|
2021-11-24 11:42
|
|
8,11 zysku a wk 13,32
|
~Zzz
|
4
|
2021-11-24 11:25
|