Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dlaczego stal nie stanieje ~Arthurius 1 2021-11-23 17:48
No i są.. ~Gugu 4 2021-11-23 17:36
Jutro tj. 23.1u1.21 BOWIM spółką dnia a nawet kwartału - zapraszam ~analityk 2 2021-11-23 17:18
Ktoś jednak ~Znany 9 2021-11-23 16:42
US Steel rośnie ponad 5% ~Arthurius 8 2021-11-23 11:56
Jak to z tym funduszem ~MissAmber 8 2021-11-22 19:46
PUDS Tydzień 46 ~Arthurius 7 2021-11-22 17:21
stal będzie droga ~steel 4 2021-11-22 15:59
PB -Jeden z czołowych globalnych producentów stali, koncern Tata Steel.. fif_111 4 2021-11-22 14:24
Widać 7 zł na horyzoncie ~Noki 9 2021-11-22 13:15
Wezwanie to najgorsza głupota jaką mogliby zrobić ~Senior 3 2021-11-22 12:46
Dobra spółka taka śmieciowata ~Bolec 1 2021-11-22 11:08
dywidenda może być większa niż cena akcji mariuszs75 17 2021-11-21 22:26
idzie wojna ~ddd 1 2021-11-21 18:46
Złom na skupie i kurs euro a cena stali ~Darek 1 2021-11-21 17:32
Czy mamy świeże dane o cenach blach hrc i prętów na rynku? ~qwerty 2 2021-11-21 16:28
Zysk Mercatoro o 100% wyższy niż prognoza.Czy podobna sytuacja tu ~Listwa 2 2021-11-20 20:20
Przyspieszony raport. ~Slawek 11 2021-11-20 19:23
Bowim a kryzys w Chinach ~Wróż 1 2021-11-20 13:07
Tu jest głupszy akcjonariat niż na Mercatorze a to sztuka ~Korg 5 2021-11-19 23:33
Wzrosty metali przemysłowych ~Arthurius 2 2021-11-19 21:59
Uważajcie na Arthuriusa ~zyga 13 2021-11-19 21:38
Tu niestety będzie że 90gr.Może za rok może za 2lata ale będzie.Ja... ~WYJADACZ 2 2021-11-19 20:44
na czym polega wirówka ~herero 2 2021-11-19 20:00
a ja sie ciesz ~asw 1 2021-11-19 17:10
MOCNE WSPARCIE na poz. 5,57zł ~inwestor 2 2021-11-19 16:21
Pisałem wczoraj, że Harper pójdzie w górę i już idzie ~Olo 1 2021-11-19 15:38
Spółdzielnia, zorganizowana grupa ~ja 4 2021-11-19 15:22
Czemu komus zależy żeby ~Znany 3 2021-11-19 14:55
Zaczynamy trend spadkowy, wcześnej najnormalniejsza dystrybucja. ~Izzy 4 2021-11-19 14:43
[x]
BOWIM 0,00% 7,52 2026-06-22 16:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.