sam ciągle dokupuję akcje i ten trend na 8 - 10 jest irytujący ale po analizach rynku i raporcie kupujących na tym poziomie znajdzie się więcej , wszystko ma swoje granice nawet to szaleństwo na Bowim
Dywidenda 2 zł przy tym kursie to dobry zarobek , ciekawa będzie akcja po wykupie ostatniego pakietu od Konsorcjum , co z tym zrobią ?
w każdym razie na koniec roku będzie 10 zł zysku netto na papier , wbrew zaklinaczom ceny stali rosna i ciągle jej brakuje informacje mam z pierwszej ręki z dużych budów w stolicy