Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Cos Wam powiem ~Znany 2 2022-01-03 10:21
Oni tam mózgu nie mają - podają negatywne informacje zaraz przed sesją ~Omnidos 4 2022-01-03 09:43
To żadna unia ~Znany 1 2022-01-03 09:12
WYSOKIE CENY STALI źle rokują handlarzom stali jak Bowim. ~inwestor 13 2022-01-03 08:55
Szaleństwo ~Znany 2 2022-01-02 16:03
Polski Ład ~Znany 6 2021-12-31 15:20
jeszcze kilku ~Znany 4 2021-12-31 09:38
No dobra koniec tych szaleńczych wzrostów czas na korektę ~Kinol 16 2021-12-31 09:32
Jaki zysk myslicie bedzie w 4 kw 21r ~Jaro 10 2021-12-29 15:09
Na Tesli cap.Bowimu to jedno zlecenie ~Darek 3 2021-12-28 23:51
Niestety głównym winowajaca jest zarzad ~Doprezesow 13 2021-12-28 19:27
ZYSK NA AKCJĘ WIĘKSZY ... ~adam56 6 2021-12-28 19:24
Jeszcze złotowkę spadnie i będzie mozna odkupić jak zamknie lukę ~abc 4 2021-12-28 15:02
DM BDM o cenach wyrobów stalowych. LINK tomaslfc14 2 2021-12-28 12:41
dzień jak co dzień czerwień ~Daro 6 2021-12-28 10:59
ALE PORAŻKA Z TYM BOWIM... ~janusz 2 2021-12-28 10:16
PRZYPADEK ARTURA przypomina zachowanie... karpia przed Wigilią. ~inwestor 4 2021-12-27 19:51
7.56 ukyte K technik-at 5 2021-12-27 16:04
Dywidenda . ~ludwik 3 2021-12-27 14:03
Luka musi zostać domknięta? ~Boss 3 2021-12-27 11:45
dziś kurs 8.12 a zysk na akcję 7,36 ~adam56 5 2021-12-27 11:25
Dystrybucja akcji, widać gołym okiem ~Bolec 4 2021-12-27 11:24
Bowim - można zaryzykować po 2 - 3 zł za akcję. ~Zdzisław 5 2021-12-27 09:06
W końcu wyraźne wzrosty cen stali PUDS ~Arthurius 2 2021-12-27 08:40
Firma z potencjałem do rozwoju i wzrostu w 2021 i 2022 ~Marek 7 2021-12-26 22:45
produkcja stali spada - artykuł ~tofi 8 2021-12-26 22:20
ile straty w IV Q?? ~PulpetyKotlety 2 2021-12-26 22:04
ile zysku w IV kw ? ~tofi 3 2021-12-26 19:42
Nieoczaekiwany problem. ~ASD 5 2021-12-26 16:11
1MWh energii elektryczne na giełdzie w Polsce ok 400 zł a ~autor 3 2021-12-25 12:14
[x]
BOWIM -3,08% 7,56 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.