|
Cos Wam powiem
|
~Znany
|
2
|
2022-01-03 10:21
|
|
Oni tam mózgu nie mają - podają negatywne informacje zaraz przed sesją
|
~Omnidos
|
4
|
2022-01-03 09:43
|
|
To żadna unia
|
~Znany
|
1
|
2022-01-03 09:12
|
|
WYSOKIE CENY STALI źle rokują handlarzom stali jak Bowim.
|
~inwestor
|
13
|
2022-01-03 08:55
|
|
Szaleństwo
|
~Znany
|
2
|
2022-01-02 16:03
|
|
Polski Ład
|
~Znany
|
6
|
2021-12-31 15:20
|
|
jeszcze kilku
|
~Znany
|
4
|
2021-12-31 09:38
|
|
No dobra koniec tych szaleńczych wzrostów czas na korektę
|
~Kinol
|
16
|
2021-12-31 09:32
|
|
Jaki zysk myslicie bedzie w 4 kw 21r
|
~Jaro
|
10
|
2021-12-29 15:09
|
|
Na Tesli cap.Bowimu to jedno zlecenie
|
~Darek
|
3
|
2021-12-28 23:51
|
|
Niestety głównym winowajaca jest zarzad
|
~Doprezesow
|
13
|
2021-12-28 19:27
|
|
ZYSK NA AKCJĘ WIĘKSZY ...
|
~adam56
|
6
|
2021-12-28 19:24
|
|
Jeszcze złotowkę spadnie i będzie mozna odkupić jak zamknie lukę
|
~abc
|
4
|
2021-12-28 15:02
|
|
DM BDM o cenach wyrobów stalowych. LINK
|
tomaslfc14
|
2
|
2021-12-28 12:41
|
|
dzień jak co dzień czerwień
|
~Daro
|
6
|
2021-12-28 10:59
|
|
ALE PORAŻKA Z TYM BOWIM...
|
~janusz
|
2
|
2021-12-28 10:16
|
|
PRZYPADEK ARTURA przypomina zachowanie... karpia przed Wigilią.
|
~inwestor
|
4
|
2021-12-27 19:51
|
|
7.56 ukyte K
|
technik-at
|
5
|
2021-12-27 16:04
|
|
Dywidenda .
|
~ludwik
|
3
|
2021-12-27 14:03
|
|
Luka musi zostać domknięta?
|
~Boss
|
3
|
2021-12-27 11:45
|
|
dziś kurs 8.12 a zysk na akcję 7,36
|
~adam56
|
5
|
2021-12-27 11:25
|
|
Dystrybucja akcji, widać gołym okiem
|
~Bolec
|
4
|
2021-12-27 11:24
|
|
Bowim - można zaryzykować po 2 - 3 zł za akcję.
|
~Zdzisław
|
5
|
2021-12-27 09:06
|
|
W końcu wyraźne wzrosty cen stali PUDS
|
~Arthurius
|
2
|
2021-12-27 08:40
|
|
Firma z potencjałem do rozwoju i wzrostu w 2021 i 2022
|
~Marek
|
7
|
2021-12-26 22:45
|
|
produkcja stali spada - artykuł
|
~tofi
|
8
|
2021-12-26 22:20
|
|
ile straty w IV Q??
|
~PulpetyKotlety
|
2
|
2021-12-26 22:04
|
|
ile zysku w IV kw ?
|
~tofi
|
3
|
2021-12-26 19:42
|
|
Nieoczaekiwany problem.
|
~ASD
|
5
|
2021-12-26 16:11
|
|
1MWh energii elektryczne na giełdzie w Polsce ok 400 zł a
|
~autor
|
3
|
2021-12-25 12:14
|