Mój znajomy jest elektromonterem w specjalności TZW wiatraków, wiecie z czym maja największy problem - nikt nie utylizuje tych odpadów zużytych części plastik i inne g u w na dorzucie do tego miliony paneli foto kto to zutylizuje ??????? Czy to kolejna branża co będzie rosła pod niebiosa ???????????????????????????????