Forum giełdowe spółki BBI DEVELOPMENT S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dziś zniesienie wczorajszego wzrostu?:) ~BBI 8 2021-12-14 14:19
Zarząd BBI skupuje akcje- info ~ewa 18 2021-12-14 13:06
Porozumienie się umacnia a wy piszcie/czytajcie wypociny dalej ... ~Ignoranci_Giełdy 4 2021-12-14 12:59
24tys szt SKUPIONE tydzień temu pod TŁUSTĄ DYWIDENDĘ ~xCORE 8 2021-12-14 11:55
Zawiązanie porozumienia ~SAPER 10 2021-12-14 11:12
K 5393 akcje (14), S 204 763 akcje (133) ~BBI 3 2021-12-14 07:43
Akcjonariuszebbi@gmail.com ~SAPER 2 2021-12-13 23:11
GRUBY Skup rozpoczęty pod TŁUSTĄ DYWIDENDĘ ~rennia 2 2021-12-13 22:09
Czyli teraz mają 16,5%. keeleuniversity 2 2021-12-13 20:58
Ile akcji zgraja szubraców może skupić w pakietówkach? keeleuniversity 3 2021-12-13 20:56
Nowy tydzięń. Co przyniesie? ~BBI 6 2021-12-13 18:38
Nowy tydzień notowań BBI.:) ~BBI 12 2021-12-13 18:33
Wolumen obrotów od scalenia: 4 782 210 akcji. skup: 1412 akcji ~BBI 3 2021-12-13 17:15
Pakietowe ~Jsjdjdjd 1 2021-12-13 13:46
Wyptawa po SL ponizej 5 pln nic nie dala ~Renia 1 2021-12-13 13:31
3 członków Zarządu czy 1 członek- po co 3 transakcje => PANIKARZE 200szt ~xCORE 6 2021-12-13 10:32
Litwinskie bedzie zbieral z GPW a pozostali czlonkowie w pakietowkach ~BBI 6 2021-12-13 08:11
Kolejny trol @ss 46.204.19 ~xCORE 3 2021-12-13 07:44
WY sprzedajecie po 5zl a Radziwil w Pakietowce sprzedal po 6.66zl ~xCORE 5 2021-12-13 07:32
Podszywacze. O czym to świadczy? ~BBI 7 2021-12-12 09:01
Ustawione pakietowki. Wezwanie będzie po 5 zl, pamietacie ~BBI 5 2021-12-12 08:41
Moje przewidywania się sprawdzają:) ~BBI 8 2021-12-12 08:32
Nie dajcie się nabrać na sztuczne obroty pakietowe, nikt ~BBI 7 2021-12-12 08:30
Kto kupił akcje? Spryciarz,:) ~BBI 4 2021-12-11 17:00
Wolumen obrotów od scalenia: 4 760 435 akcji. skup: 1412 akcji ~BBI 5 2021-12-10 21:53
Wolumen obrotów od scalenia: 4 497 454 akcje. skup: 1412 akcji ~BBI 4 2021-12-10 21:50
pakietowki ~SAPER 1 2021-12-10 19:41
Pakietówki po 6,66 zł. ~Myślący 3 2021-12-10 19:38
Kolejne pakietówki:) ~BBI 6 2021-12-10 19:32
@reBBI 148.251.10 po co karmisz TROLA ? ~RAKIETA 3 2021-12-10 19:12
[x]
BBIDEV -1,08% 5,50 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.