|
Dziś zniesienie wczorajszego wzrostu?:)
|
~BBI
|
8
|
2021-12-14 14:19
|
|
Zarząd BBI skupuje akcje- info
|
~ewa
|
18
|
2021-12-14 13:06
|
|
Porozumienie się umacnia a wy piszcie/czytajcie wypociny dalej ...
|
~Ignoranci_Giełdy
|
4
|
2021-12-14 12:59
|
|
24tys szt SKUPIONE tydzień temu pod TŁUSTĄ DYWIDENDĘ
|
~xCORE
|
8
|
2021-12-14 11:55
|
|
Zawiązanie porozumienia
|
~SAPER
|
10
|
2021-12-14 11:12
|
|
K 5393 akcje (14), S 204 763 akcje (133)
|
~BBI
|
3
|
2021-12-14 07:43
|
|
Akcjonariuszebbi@gmail.com
|
~SAPER
|
2
|
2021-12-13 23:11
|
|
GRUBY Skup rozpoczęty pod TŁUSTĄ DYWIDENDĘ
|
~rennia
|
2
|
2021-12-13 22:09
|
|
Czyli teraz mają 16,5%.
|
keeleuniversity
|
2
|
2021-12-13 20:58
|
|
Ile akcji zgraja szubraców może skupić w pakietówkach?
|
keeleuniversity
|
3
|
2021-12-13 20:56
|
|
Nowy tydzięń. Co przyniesie?
|
~BBI
|
6
|
2021-12-13 18:38
|
|
Nowy tydzień notowań BBI.:)
|
~BBI
|
12
|
2021-12-13 18:33
|
|
Wolumen obrotów od scalenia: 4 782 210 akcji. skup: 1412 akcji
|
~BBI
|
3
|
2021-12-13 17:15
|
|
Pakietowe
|
~Jsjdjdjd
|
1
|
2021-12-13 13:46
|
|
Wyptawa po SL ponizej 5 pln nic nie dala
|
~Renia
|
1
|
2021-12-13 13:31
|
|
3 członków Zarządu czy 1 członek- po co 3 transakcje => PANIKARZE 200szt
|
~xCORE
|
6
|
2021-12-13 10:32
|
|
Litwinskie bedzie zbieral z GPW a pozostali czlonkowie w pakietowkach
|
~BBI
|
6
|
2021-12-13 08:11
|
|
Kolejny trol @ss 46.204.19
|
~xCORE
|
3
|
2021-12-13 07:44
|
|
WY sprzedajecie po 5zl a Radziwil w Pakietowce sprzedal po 6.66zl
|
~xCORE
|
5
|
2021-12-13 07:32
|
|
Podszywacze. O czym to świadczy?
|
~BBI
|
7
|
2021-12-12 09:01
|
|
Ustawione pakietowki. Wezwanie będzie po 5 zl, pamietacie
|
~BBI
|
5
|
2021-12-12 08:41
|
|
Moje przewidywania się sprawdzają:)
|
~BBI
|
8
|
2021-12-12 08:32
|
|
Nie dajcie się nabrać na sztuczne obroty pakietowe, nikt
|
~BBI
|
7
|
2021-12-12 08:30
|
|
Kto kupił akcje? Spryciarz,:)
|
~BBI
|
4
|
2021-12-11 17:00
|
|
Wolumen obrotów od scalenia: 4 760 435 akcji. skup: 1412 akcji
|
~BBI
|
5
|
2021-12-10 21:53
|
|
Wolumen obrotów od scalenia: 4 497 454 akcje. skup: 1412 akcji
|
~BBI
|
4
|
2021-12-10 21:50
|
|
pakietowki
|
~SAPER
|
1
|
2021-12-10 19:41
|
|
Pakietówki po 6,66 zł.
|
~Myślący
|
3
|
2021-12-10 19:38
|
|
Kolejne pakietówki:)
|
~BBI
|
6
|
2021-12-10 19:32
|
|
@reBBI 148.251.10 po co karmisz TROLA ?
|
~RAKIETA
|
3
|
2021-12-10 19:12
|