|
24k szt na KUPI po 6.48zl i 100k na K na wsparciu
|
~BBDrUP
|
5
|
2022-01-21 17:34
|
|
3 Strzały takie jak wczoraj o 13:22 przy 6.50 zł i jesteśmy na 7.20 zł
|
~ADMIN
|
6
|
2022-01-21 17:28
|
|
RYSUJEMY świeczkę - przyglądać się i uczyć
|
~rennia
|
3
|
2022-01-21 16:16
|
|
dzisiejsza SESJA potwierdza SKUP pod TŁUSTĄ DYWIDENDĘ !!!
|
~RAKIETA
|
4
|
2022-01-21 16:12
|
|
Na horyzoncie szczyt do zdobycia na 8,40 zł.
|
~ewa
|
1
|
2022-01-21 16:12
|
|
12 pln ?
|
~black944
|
3
|
2022-01-21 16:07
|
|
WIDLY => WIDLY => podwójne WIDLY
|
~xCORE
|
1
|
2022-01-21 14:32
|
|
@ewa ZADANIE wypelnione - ORAMY 7.14
|
~xCORE
|
1
|
2022-01-21 14:30
|
|
DAWAC kurs BBD na WIDLY - WIDLOWY czyn powinnosci
|
~xCORE
|
1
|
2022-01-21 14:29
|
|
BBI
|
ptak1234
|
1
|
2022-01-21 14:01
|
|
6.98 ROZDZIWICZYLEM
|
~xCORE
|
1
|
2022-01-21 14:00
|
|
6.96 ROZDZIEWICZYLEM dla szerszego grona - POCIAG ODJEZDZA
|
~xCORE
|
1
|
2022-01-21 13:58
|
|
@BBI machaj tą łopatą z węglem
|
~SAPER
|
2
|
2022-01-21 13:57
|
|
ROZDZIEWICZAM kazdy WYZSZY POZIOM => teraz czekam na 7 i 7.10zl =>7.40zl
|
~xCORE
|
1
|
2022-01-21 13:55
|
|
smutasy RODZIEWICZAM wam 6.94 zl
|
~xCORE
|
1
|
2022-01-21 13:51
|
|
Już 6,86 zł. Obrót też bardzo solidny. No, no, no.
|
~autor
|
1
|
2022-01-21 13:09
|
|
Poniżej 6,52 już ci nie opadnie :).
|
~ewa
|
5
|
2022-01-21 13:00
|
|
WYBIJEMY was trole i leszcze po 6.52 zł
|
~xCORE
|
6
|
2022-01-21 11:21
|
|
Sypnij trolu po 6.50 - czekamy NIKCZEMNIKU @BBI
|
~RAKIETA
|
1
|
2022-01-21 11:04
|
|
Ukryte K na 6,52 pln . . .
|
~black944
|
2
|
2022-01-21 10:44
|
|
WYKAZ sprzedazy po 1 akcji przez Trola Naganiacza @BBI BBI [78.10.206.*]
|
~xCORE
|
6
|
2022-01-20 22:18
|
|
Bilans wieloletnich "wysiłków" trola @BBI i bandziorów.
|
~RAKIETA
|
15
|
2022-01-20 22:17
|
|
ZNIKNĄŁ trolisko @BBI ze zrzucaniem 1 sztuki - SPĘKAŁ
|
~RAKIETA
|
2
|
2022-01-20 22:17
|
|
Rok 2022 rokiem spadków !!! Trol @BBI SPADŁ już z dywanu na PODŁOGĘ
|
~admin
|
8
|
2022-01-20 22:16
|
|
Trol @BBI jest tu bo to TROLUJÄCY NAGANIACZ
|
~rennia
|
2
|
2022-01-20 22:13
|
|
Członki z zarządu nie są już takie twarde...
|
~BBI
|
3
|
2022-01-20 21:48
|
|
Jak wygląda sytuacja?:)
|
~BBI
|
11
|
2022-01-20 20:30
|
|
Nie ma uchwały o dywidendzie, jest o skupie akcji:)
|
~BBI
|
30
|
2022-01-20 20:29
|
|
Blisko 3 mln akcji wynosi wolumen obrotów w tym roku:)
|
~BBI
|
16
|
2022-01-20 20:27
|
|
Wolumen obrotów od scalenia: 4 799 403 akcje, skup: 1412 akcji
|
~BBI
|
6
|
2022-01-20 19:29
|