| czy apator wróci do łask? | ~dexter | 3 | 2024-09-01 20:06 |
| Jaka może zaliczka w tym roku? | ~Józef | 3 | 2024-09-01 18:48 |
| Na koniec tygodnia | ~Mat | 5 | 2024-08-30 17:48 |
| Wyniki | ~Mat | 6 | 2024-08-30 15:59 |
| Zaliczka | ~Xxx | 2 | 2024-08-30 14:49 |
| pytanie | ~xyz | 4 | 2024-08-30 14:46 |
| Zysk na akcje 0.77 vs 0.40! | ~Kubek | 8 | 2024-08-30 11:32 |
| ciekawie | ~dexter | 9 | 2024-08-30 08:58 |
| najwyżej od 2 lat | ~dexter | 11 | 2024-08-29 08:16 |
| dexter | ~technicznie | 4 | 2024-08-29 08:12 |
| dzisiaj na czerwono? | ~Olo | 2 | 2024-08-26 07:03 |
| O to idzie gra u Apatora | ~Gg | 9 | 2024-08-16 09:42 |
| To wygląda na ucieczkę. | ~Olo | 13 | 2024-08-12 16:50 |
| -8% po starcie? | ~Bidon | 6 | 2024-08-08 12:11 |
Techniczny Poniedziałek - R. Chodkowski
|
inseratlink | 1 | 2024-08-06 12:31 |
4 czarne konie sezonu wyników za II kwartał
|
inseratlink | 1 | 2024-07-29 16:47 |
5 160 080,24
|
inseratlink | 1 | 2024-07-24 17:29 |
| Ktoś przejmuje Apatora? | ~Jjj | 1 | 2024-07-24 16:26 |
| W ogóle nie ma co wchodzić jesli w krótkim czasie ni przebije 22 zł | ~łączeniowy | 7 | 2024-07-24 16:18 |
| 100 MLD zł do 2030 na sieci energetyczne | krool44 | 4 | 2024-07-24 12:49 |
| Coś się dzieje obroty jak w hurtowni | ~Gg | 1 | 2024-07-24 09:51 |
| spółka ma zdolności produkcji również dla wojska a to ostatnio | ~JD | 8 | 2024-07-23 12:48 |
| Dziś | ~Tom | 1 | 2024-07-22 12:16 |
| Trzymają kurs za ja.... | ~Hhh | 4 | 2024-07-22 11:09 |
Duża wiara funduszy w Apatora?
|
inseratlink | 1 | 2024-07-19 16:36 |
Apator ma umowę na dostawę liczników zdalnego odczytu dla PGE Dystryb.
|
inseratlink | 1 | 2024-07-19 14:53 |
| Czy to początek realizacji zysku? | ~Olo | 5 | 2024-07-19 14:52 |
| Czy to początek skupu akcji? | ~Olo | 5 | 2024-07-16 18:31 |
Co robią grube ryby: Quercus TFI (II kwartał 2024)
|
inseratlink | 1 | 2024-07-11 20:50 |
| obiektywie o apator | ~dexter | 8 | 2024-07-09 07:53 |