Forum giełdowe spółki APATOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Prezes dokupił akcje Apator ~Inwestor_dywidendowy 7 2020-06-08 15:34
Stabilna spółka ~InwestorInstytucj 6 2020-05-26 19:48
Do Antyapa - kolego gdzie jesteś z pesymistyczną wizją? ~Inwestor_dywidendowy 6 2020-05-20 07:30
Wyniki finansowe Apator - SUPER + dywidenda ~Inwestor_dywidendowy 3 2020-05-18 15:14
Zarząd - Decyzja o nie wypłaceniu dywidendy ~4g 25 2020-05-15 09:09
Brawo Apator Dywidenda ~Inwestor_dywidendowy 1 2020-05-14 17:36
Dywidenda za 2019 - 1,1 zł - komunikat z dzisiaj ! ~Apatorek 1 2020-05-14 14:59
gdyby ogłosili , że wchodzą w produkcję osprzętu do fotowoltaiki ~JohnDeere 1 2020-05-13 12:52
Komunikat spółki - kapitał zapasowy to prawie 300 mln - dzises!!! ~Apatorek 12 2020-05-13 02:49
Spółka to megabogacz - kapitał zapasowy 300 mln - komunikat z dzisiaj ! ~Apatorek 5 2020-05-11 06:30
Apatorek=Edo=Trakcyjny ~inwestmen 2 2020-05-08 07:26
CENA / DYWIDENDA ~HELMUDT 4 2020-05-06 12:01
sytuacja a pandemia ~antyapa 23 2020-05-04 18:48
Zysk o 20 % niższy w 2019 do roku 2018. Cena akcji spadnie ~antyapa 8 2020-05-02 11:46
Apator: cele strategiczne na '20 zagrożone ~antyapa 9 2020-05-02 11:33
1 sztuka kupna zrealizowana , ktos chyba bogaty skubie :) ~antyapa 2 2020-05-01 19:23
Wyniki -77 mln netto - świetny wynik! - kurs akcji min 36 zł ~Apatorek 5 2020-05-01 17:10
wagoniki Delko czekają ~rozsadny 1 2020-04-29 10:07
Apator zapowiada nadejście lepszych czasów kwfx 8 2020-04-27 10:47
Świetne wyniki - poradzili sobie w świecie rozsnących kosztów - brawo! ~Aratorek 5 2020-04-27 10:45
WZA ~hatak 1 2020-04-24 12:29
Czy już niska cena notowań...? ~Inwestor_dywidendowy 8 2020-04-21 17:35
Do Antyapa ~Inwestor_dywidendowy 18 2020-04-21 10:46
Taniej już nie będzie ~4G 3 2020-04-21 09:52
czy i kiedy Apator wrescie wejdzie w segment osprzętu do ~JohnDeere 1 2020-04-20 09:46
Ciekawe jak długo będą jeszcze tak trzymać kurs.. ~trik 5 2020-04-16 10:04
czy ta firma ma problem z myśleniem? teraz nie liczniki a ~JohnDeere 3 2020-04-03 20:18
Jak przebiega realizacja skupu akcji ? ~anty 20 2020-03-31 13:15
KURS WALUT ~KAISER 1 2020-03-23 19:13
APATOR - tu będzie akcja !! ostre wzrosty sauron999 2 2020-03-20 11:40
[x]
APATOR 1,55% 26,15 2026-06-25 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.