Forum giełdowe spółki AGORA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kurde ale mnie denerwuje ,ze wszyscy tak w te zafajdane USA patrzą ~to jest zgroza istna 1 2008-09-24 15:44
Bufet kupuje i wszyscy mysla ze kryzys zarzegnany a Bufet ma kase wiec ~jak straci to nic 1 2008-09-24 14:15
Futy na sporych plusach a giełda jakos tak bez wiary - obroty malutkie ~Dziwne 2 2008-09-24 11:21
Czemu w USA takie spadki przecież Kryzys podobno zarzegnany ? ~zaw 5 2008-09-23 23:56
agora pierwsza ~pol 1 2008-09-23 10:26
Które z waszych spółek spadły najmocniej od początku roku ~jw 1 2008-09-23 10:21
Leszcze komunikuje wam ze dzisiejsze wzrosty w USA sa już w cenach ~jutro spadki na GPW 2 2008-09-22 11:34
Czy obecnie trudno jest zarabic na giełdzie 1 % tygodniowo ? ~Nowy Na GPW 1 2008-09-19 00:06
USA złe dane z rynku pracy a FUTERSY w Góre - dziwne ! ~Madmax 1 2008-09-18 14:41
DJ pod koniec 2008 roku siegnie nawet 6000 pkt czytac widmo załamanian ~Warto przeczytac 2 2008-09-18 12:16
Kolejny bank UBS podał ,ze ma duże problemy z płynnoscią !!! ~Zaczyna sie 5 2008-09-18 00:14
W USA poszła plotka,ze Bank OF America ma problemy z płynnoscią... ~Blomberg TV 2 2008-09-17 16:49
Obecnie nasza giełda dyskontuje wszystko co złe do 2012 roku ! ~Spokojnie 2 2008-09-17 15:41
Stopy bez zmian USA pikuje w dół !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~zobaczcie 4 2008-09-16 21:54
agora-ale.`okazja.do.kupna.byla ~piotr 1 2008-09-16 20:10
ROSJA - to już KRACH giełdy zawieszone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~KRACH W ROSJI 1 2008-09-16 15:12
ROSJA - to już KRACH w 10 dni - 48 % ~Anty Putin 6 2008-09-16 14:17
AIG - moze byc kolejnym Bakrutem - USA złe dane ~Uciekac !!!!!!!!!!!! 1 2008-09-16 11:00
Kuczynski nasz wodzu prowadz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~1600 pkt 3 2008-09-15 14:18
Panowie ma ktos moze jakies linki do wypowiedzi Kuczynskiego z przed ~Prosba 2 2008-09-15 12:22
Praga już prawie - 6,5 % !!!!!! ale jazda ! kuzwa ~Obserwator Rynków 1 2008-09-15 09:31
Banki w USA posypią sie jak domino ! ~Kalon 5 2008-09-15 09:09
Dzisiaj bedą spadki na wig 20 - lepiej sprzedaj po jeszcze dobrej cenie ~Na GPW od Zawsze 1 2008-09-12 14:54
Jutro otwarcie WIG 20 na 1 % plusach a koncówka jak zawsze ! ~Inflacjia w USA 6 2008-09-12 12:35
Dzisiaj jest 11 Wrzesnia nie polecam zakupu akcji bo w USA zawsze ... ~Realnie Patrzacy 1 2008-09-11 11:25
Kochani ogłaszam rozpoczecie 3 fali za otwarte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Technik AT 4 2008-09-10 15:10
USA- Akcjie Lehman Brothers straciły 45 % przecież to istny KRACH ~KRACH W USA 2 2008-09-10 00:00
AGOra ,acecopol,lotos,pbg,pgnig,polimex-na new conect wywalic dziada ~b.c 1 2008-09-08 09:46
[x]
AGORA 2,41% 9,34 2026-06-23 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.