|
Kurde ale mnie denerwuje ,ze wszyscy tak w te zafajdane USA patrzą
|
~to jest zgroza istna
|
1
|
2008-09-24 15:44
|
|
Bufet kupuje i wszyscy mysla ze kryzys zarzegnany a Bufet ma kase wiec
|
~jak straci to nic
|
1
|
2008-09-24 14:15
|
|
Futy na sporych plusach a giełda jakos tak bez wiary - obroty malutkie
|
~Dziwne
|
2
|
2008-09-24 11:21
|
|
Czemu w USA takie spadki przecież Kryzys podobno zarzegnany ?
|
~zaw
|
5
|
2008-09-23 23:56
|
|
agora pierwsza
|
~pol
|
1
|
2008-09-23 10:26
|
|
Które z waszych spółek spadły najmocniej od początku roku
|
~jw
|
1
|
2008-09-23 10:21
|
|
Leszcze komunikuje wam ze dzisiejsze wzrosty w USA sa już w cenach
|
~jutro spadki na GPW
|
2
|
2008-09-22 11:34
|
|
Czy obecnie trudno jest zarabic na giełdzie 1 % tygodniowo ?
|
~Nowy Na GPW
|
1
|
2008-09-19 00:06
|
|
USA złe dane z rynku pracy a FUTERSY w Góre - dziwne !
|
~Madmax
|
1
|
2008-09-18 14:41
|
|
DJ pod koniec 2008 roku siegnie nawet 6000 pkt czytac widmo załamanian
|
~Warto przeczytac
|
2
|
2008-09-18 12:16
|
|
Kolejny bank UBS podał ,ze ma duże problemy z płynnoscią !!!
|
~Zaczyna sie
|
5
|
2008-09-18 00:14
|
|
W USA poszła plotka,ze Bank OF America ma problemy z płynnoscią...
|
~Blomberg TV
|
2
|
2008-09-17 16:49
|
|
Obecnie nasza giełda dyskontuje wszystko co złe do 2012 roku !
|
~Spokojnie
|
2
|
2008-09-17 15:41
|
|
Stopy bez zmian USA pikuje w dół !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~zobaczcie
|
4
|
2008-09-16 21:54
|
|
agora-ale.`okazja.do.kupna.byla
|
~piotr
|
1
|
2008-09-16 20:10
|
|
ROSJA - to już KRACH giełdy zawieszone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~KRACH W ROSJI
|
1
|
2008-09-16 15:12
|
|
ROSJA - to już KRACH w 10 dni - 48 %
|
~Anty Putin
|
6
|
2008-09-16 14:17
|
|
AIG - moze byc kolejnym Bakrutem - USA złe dane
|
~Uciekac !!!!!!!!!!!!
|
1
|
2008-09-16 11:00
|
|
Kuczynski nasz wodzu prowadz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~1600 pkt
|
3
|
2008-09-15 14:18
|
|
Panowie ma ktos moze jakies linki do wypowiedzi Kuczynskiego z przed
|
~Prosba
|
2
|
2008-09-15 12:22
|
|
Praga już prawie - 6,5 % !!!!!! ale jazda ! kuzwa
|
~Obserwator Rynków
|
1
|
2008-09-15 09:31
|
|
Banki w USA posypią sie jak domino !
|
~Kalon
|
5
|
2008-09-15 09:09
|
|
Dzisiaj bedą spadki na wig 20 - lepiej sprzedaj po jeszcze dobrej cenie
|
~Na GPW od Zawsze
|
1
|
2008-09-12 14:54
|
|
Jutro otwarcie WIG 20 na 1 % plusach a koncówka jak zawsze !
|
~Inflacjia w USA
|
6
|
2008-09-12 12:35
|
|
Dzisiaj jest 11 Wrzesnia nie polecam zakupu akcji bo w USA zawsze ...
|
~Realnie Patrzacy
|
1
|
2008-09-11 11:25
|
|
Kochani ogłaszam rozpoczecie 3 fali za otwarte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~Technik AT
|
4
|
2008-09-10 15:10
|
|
USA- Akcjie Lehman Brothers straciły 45 % przecież to istny KRACH
|
~KRACH W USA
|
2
|
2008-09-10 00:00
|
|
AGOra ,acecopol,lotos,pbg,pgnig,polimex-na new conect wywalic dziada
|
~b.c
|
1
|
2008-09-08 09:46
|