|
USA - przecież tam jest już Krach rozłożony na kilka sesji
|
~USA - 25 % w 6 dni
|
4
|
2008-10-09 21:21
|
|
jakie są straty banków w RAJACH PODATKOWYCH :D czekamy na artykuły
|
~Ernesto-Tereferez :D
|
1
|
2008-10-09 11:47
|
|
USA zakonczą dzisiaj na minusach !!!
|
~Ostrzegam - Darmo
|
4
|
2008-10-08 22:16
|
|
gdyby nie media kryzys byłby mniejszy TRĄBIĄ WSZĘDZIE o kryzysie
|
~Ernesto-Tereferez :D
|
1
|
2008-10-08 09:18
|
|
Nie znam sie na falach ale wiem jak bedzie na giełdach USA w najblizszym
|
~Zbigniew
|
13
|
2008-10-08 00:47
|
|
rząd PO drastcznie tnie wydatki - ZUS dostanie 630mln więcej
|
~Yoyo
|
1
|
2008-10-07 21:27
|
|
USA wzrosło na sesji 5 % wiec jutro Futy czerwone i u nas spadki
|
~Szkoda,ze wzrosli
|
2
|
2008-10-06 22:12
|
|
Jak odrobić kilka procent na tej spółce
|
~prokurent
|
1
|
2008-10-06 19:27
|
|
Agora wskaze kierunek
|
~pol
|
3
|
2008-10-06 17:45
|
|
Kierunek na jutro już pokazany ......
|
~przez Izrael
|
1
|
2008-10-05 23:29
|
|
DAX - jutro spadki po kolejnym bakructwie banku w weekend !!!
|
~Niestety- wszystko
|
1
|
2008-10-05 22:30
|
|
USA- piekna koncówka - wszyscy mysleli ,ze po planie wróci Hossa
|
~a dane coraz gorsze
|
3
|
2008-10-05 22:23
|
|
niski LOP zwraca uwagę - strony się boją :DDD
|
~Ernesto-Tereferez :D
|
1
|
2008-10-03 16:00
|
|
USA - FATALNE DANE A FUTY W GORE BO LICZĄ NA OBNIZKE STÓP
|
~Nert
|
2
|
2008-10-03 14:48
|
|
O 14,30 dane o nowych bezrobotnych - radze wstrzymac sie z zakupami
|
~Mogą byc Fatalne
|
7
|
2008-10-03 11:33
|
|
Jakie spółki są w trendzie wzrostowym ?
|
~wpisywac prosze
|
1
|
2008-10-02 10:32
|
|
zapamiętajcie sobie raz na zawsze żaden plan nic nie pomoże dopuki dom
|
~Ernesto-Tereferez :D
|
1
|
2008-10-02 08:40
|
Agora
|
~Jakubinki
|
1
|
2008-10-01 18:28
|
|
USA- cos nie wieża w ten plan ! Dzis bedą duze spadki w USA
|
~Dziad z Kotem i Psem
|
2
|
2008-10-01 15:57
|
|
O 14,30 dane o nowych bezrobotnych - jakie bedą czy wiecej niz ....
|
~Nert
|
3
|
2008-10-01 12:45
|
|
Dawno nie widziałem tak sztucznie trzymanego wigu 20
|
~Mafia Futers działa
|
2
|
2008-10-01 12:35
|
|
Jutro Futu czerwone i u nas spadki - USA zbyt duze wzrosty
|
~Ostrzegam
|
2
|
2008-09-30 23:23
|
|
Panowie zobaczcie na Futy na Hang Seng już ponad 11 % na minusie
|
~Ale bedzie jazda
|
1
|
2008-09-29 23:55
|
|
Prezesie Sobolewski zawieś jutro notowania na 2-3 dni - Błagam
|
~Prawie Bankrut
|
2
|
2008-09-29 21:43
|
|
Jak sadzicie czy możliwe jest by WIG 20 spadł w tym roku ponizej 2000 pk
|
~Zen
|
5
|
2008-09-28 22:02
|
|
KOLEJNY BANK PODAŁ ,ZE MA PROBLEMY Z PŁYNNOSCIA ............
|
~Uciekac !!!!!!!!!!!!
|
1
|
2008-09-26 12:11
|
|
Nasza giełda sztucznie mocna !
|
~Mafia GPW - masakra
|
1
|
2008-09-26 09:32
|
|
Fatalne dane z USA a Futersy w góre jak zyje takiego cudu nie widziałem
|
~Dziwne
|
10
|
2008-09-26 07:02
|
|
Ale mafia bedzie musiała radzic sobie po złych danych z USA by zachamowa
|
~Mafia GPW - masakra
|
6
|
2008-09-25 14:20
|
|
Ludzie wskazywałem wam zawsze dobre sygnały przy mnie zarabialiscie
|
~Maciej z Krakowa
|
5
|
2008-09-25 10:56
|