Forum giełdowe spółki AGORA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
USA - przecież tam jest już Krach rozłożony na kilka sesji ~USA - 25 % w 6 dni 4 2008-10-09 21:21
jakie są straty banków w RAJACH PODATKOWYCH :D czekamy na artykuły ~Ernesto-Tereferez :D 1 2008-10-09 11:47
USA zakonczą dzisiaj na minusach !!! ~Ostrzegam - Darmo 4 2008-10-08 22:16
gdyby nie media kryzys byłby mniejszy TRĄBIĄ WSZĘDZIE o kryzysie ~Ernesto-Tereferez :D 1 2008-10-08 09:18
Nie znam sie na falach ale wiem jak bedzie na giełdach USA w najblizszym ~Zbigniew 13 2008-10-08 00:47
rząd PO drastcznie tnie wydatki - ZUS dostanie 630mln więcej ~Yoyo 1 2008-10-07 21:27
USA wzrosło na sesji 5 % wiec jutro Futy czerwone i u nas spadki ~Szkoda,ze wzrosli 2 2008-10-06 22:12
Jak odrobić kilka procent na tej spółce ~prokurent 1 2008-10-06 19:27
Agora wskaze kierunek ~pol 3 2008-10-06 17:45
Kierunek na jutro już pokazany ...... ~przez Izrael 1 2008-10-05 23:29
DAX - jutro spadki po kolejnym bakructwie banku w weekend !!! ~Niestety- wszystko 1 2008-10-05 22:30
USA- piekna koncówka - wszyscy mysleli ,ze po planie wróci Hossa ~a dane coraz gorsze 3 2008-10-05 22:23
niski LOP zwraca uwagę - strony się boją :DDD ~Ernesto-Tereferez :D 1 2008-10-03 16:00
USA - FATALNE DANE A FUTY W GORE BO LICZĄ NA OBNIZKE STÓP ~Nert 2 2008-10-03 14:48
O 14,30 dane o nowych bezrobotnych - radze wstrzymac sie z zakupami ~Mogą byc Fatalne 7 2008-10-03 11:33
Jakie spółki są w trendzie wzrostowym ? ~wpisywac prosze 1 2008-10-02 10:32
zapamiętajcie sobie raz na zawsze żaden plan nic nie pomoże dopuki dom ~Ernesto-Tereferez :D 1 2008-10-02 08:40
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Agora ~Jakubinki 1 2008-10-01 18:28
USA- cos nie wieża w ten plan ! Dzis bedą duze spadki w USA ~Dziad z Kotem i Psem 2 2008-10-01 15:57
O 14,30 dane o nowych bezrobotnych - jakie bedą czy wiecej niz .... ~Nert 3 2008-10-01 12:45
Dawno nie widziałem tak sztucznie trzymanego wigu 20 ~Mafia Futers działa 2 2008-10-01 12:35
Jutro Futu czerwone i u nas spadki - USA zbyt duze wzrosty ~Ostrzegam 2 2008-09-30 23:23
Panowie zobaczcie na Futy na Hang Seng już ponad 11 % na minusie ~Ale bedzie jazda 1 2008-09-29 23:55
Prezesie Sobolewski zawieś jutro notowania na 2-3 dni - Błagam ~Prawie Bankrut 2 2008-09-29 21:43
Jak sadzicie czy możliwe jest by WIG 20 spadł w tym roku ponizej 2000 pk ~Zen 5 2008-09-28 22:02
KOLEJNY BANK PODAŁ ,ZE MA PROBLEMY Z PŁYNNOSCIA ............ ~Uciekac !!!!!!!!!!!! 1 2008-09-26 12:11
Nasza giełda sztucznie mocna ! ~Mafia GPW - masakra 1 2008-09-26 09:32
Fatalne dane z USA a Futersy w góre jak zyje takiego cudu nie widziałem ~Dziwne 10 2008-09-26 07:02
Ale mafia bedzie musiała radzic sobie po złych danych z USA by zachamowa ~Mafia GPW - masakra 6 2008-09-25 14:20
Ludzie wskazywałem wam zawsze dobre sygnały przy mnie zarabialiscie ~Maciej z Krakowa 5 2008-09-25 10:56
[x]
AGORA 1,97% 9,30 2026-06-23 16:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.