Forum giełdowe spółki 4MASS SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
### Po prawie 4 latach jestem na plusie napuszonyryszard 41 2024-09-06 13:15
obroty ~eh 7 2024-09-06 11:46
Dziwne, że za 5,90 nikt nie dobiera akcji ~Zastanawiające 3 2024-09-05 14:45
Biznesradar - 05.09.2024 - Mocne sprzedaj ~Można_Minusować 1 2024-09-05 14:19
Kupować snn ~Ast 1 2024-09-05 13:05
Za 6 zł lepiej kupić 2 Harnasie ~Pozdro 3 2024-09-05 11:58
1,80 na horyzoncie! Patrząc jak w panice hurtowo wysypują, już niedługo! ~szlam 2 2024-09-05 11:57
Kiedy kolejne LEWE ESPI z WOŁOMINA ? ~DzikuSS 1 2024-09-05 09:46
Każdego dnia niżej ~Ja 2 2024-09-04 17:15
5,99 zł tuż tuż ~Pozamiatane 1 2024-09-04 15:35
dobra spółka co się odwlecze to nie uciecze kierunek 3,5, ~januszkolarz 3 2024-09-04 15:03
BIZNESRADAR - 28.08.2024 ~Info 8 2024-09-04 12:19
4KANT i jego POTENCJAŁ :D ~DzikuSS 1 2024-09-04 10:54
Bardzo merytoryczne podsumowanie aktualnej sytuacji finansowej spółki ~Formasik 6 2024-09-04 00:20
Głupich nie sieją - mądry tego nie kupi po 7 zł ~ChuanCarlo 5 2024-09-04 00:17
Wznowiony skup uaktywnił kolarskich złodziei jak ~RuchamyIch 6 2024-09-03 17:01
Mam dziwnie wrażenie że tu ciągle na czerwono ~Damjan 1 2024-09-03 15:24
O cierpliwości ~Eh 1 2024-09-03 14:54
6,40 zł okazał się być żelbetowym sufitem ~Załamany 24 2024-09-03 13:29
Sam juz nie wiem ~30latek 9 2024-09-03 07:51
Wróciłem napuszonyryszard 9 2024-08-31 09:49
Papier będzie odbierany ~MBankCzeka 7 2024-08-31 06:09
Ja tu wyczuwam po wejściu na GPW, wprowadzenie ~Miodnie 12 2024-08-30 21:20
Koniec wakacji także dla inwestorów. W poniedziałek zacznie się jazda ~MaxKolanko 1 2024-08-30 14:31
ESPI ~Nur 4 2024-08-30 14:16
Rekomendacja SPRZEDAJ wg BIZNESRADAR.PL ~Heniu 8 2024-08-30 11:30
Ruszył skup. ESPI ~koko 1 2024-08-30 11:23
Ale rakieta. Zaraz urwie wajchę ~Polecam 2 2024-08-29 13:35
Avon bankrutuje. Firma złożyła wniosek o upadłość 1-mna 4 2024-08-28 18:22
Taka super spółka a kurs w trendzie spadkowym ~aaa 7 2024-08-27 20:22
[x]
4MASS 0,00% 4,79 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.