Forum giełdowe spółki 4MASS SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ale ssanie ~Pozdrexy 2 2024-10-07 11:57
Pozostało 13 dni… ~13 7 2024-10-06 20:01
Lemuria ~XXX 1 2024-10-05 18:30
Wreszcie! Idziemy na główny parkiet ~Zdzisław 3 2024-10-04 17:20
Lemuria Partners ~Turek 2 2024-10-04 15:12
przekroczenie progu Lemuria 5% ~dyr_Krzakoski 4 2024-10-04 15:10
Dwa pozytywne infa a kurs słabiutko ~Jarii 2 2024-10-04 12:46
Skup ciąg dalszy o proszę ~Jarii 2 2024-10-04 12:35
91 mln zł obrotu na sesji ~ESPI 4 2024-10-04 09:51
vfdvfbfgbdf ~Oliverclark197 1 2024-10-01 17:59
A tu kiedy przejście na główny ? ~Zdzichu 3 2024-10-01 16:38
Rajd świętego Mikołaja ~Inwestor 1 2024-10-01 11:06
Stypa na maksa ~Wrocek 2 2024-09-30 17:33
Bankrut! ~Nadrukowali 2 2024-09-25 18:16
Jeszcze 50 grocholi i roczne minimum ~DzikuSS 1 2024-09-24 22:55
Syf ~Hehe 1 2024-09-24 14:07
Ostatnie wyleszczanie na skrajnie wyprzedanych wskaźnikach. ~Technik-at 4 2024-09-24 12:05
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Wróciłem leszcznaperonie 2 2024-09-24 11:35
Ten syf jeszcze powyżej 5 ceb? ~DzikuSS 1 2024-09-24 09:38
A co że Świdnikiem? ~Uru 4 2024-09-19 22:54
Kiedy przejście na główny????? ~Thomas 3 2024-09-19 21:16
Stagnacja na papierze nie wróży nic dobrego... ~Elvis 3 2024-09-19 16:16
Gdzie ten skup? ~oli 2 2024-09-17 20:12
Akcjonariusze4mass.pl ~Rekin 27 2024-09-17 16:01
Kolejna emisja akcji? ~Zapytanie 3 2024-09-16 14:29
Akcjonariusze 4mass na Facebooku ~Rekin 3 2024-09-14 15:28
Akcjonariusze 4mass na Facebooku ~Rekin 4 2024-09-14 15:27
Akcjonariusze 4mass na Facebooku ~Rekin 2 2024-09-14 15:25
Akcjonariusze 4mass na Facebooku ~Rekin 2 2024-09-14 15:23
Akcjonariusze 4mass na Facebooku ~Rekin 2 2024-09-14 15:22
[x]
4MASS 0,00% 4,79 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.