Forum giełdowe spółki 4MASS SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kupiłem na weekend chipsy i popcorn ~Peroniarz 4 2024-07-12 23:04
Kolarze czemu nie sypiecie akcjami? ~Jaj 4 2024-07-12 17:12
Wsparcie na 4,50 zł ~Damian 3 2024-07-12 17:11
Czy spadź kupi jutro na otwarciu poniżej 6pln? ~Rafał 3 2024-07-12 17:10
Wniosek o przejście na parkiet główny już został złożony ~Iksdeusz 4 2024-07-12 14:30
Skupili 50 tyś ,mają czas do 2027 ! ~Lu 1 2024-07-12 10:56
Dopóki są chętni sprzedawać po 5,70 .. trzyd 11 2024-07-11 08:15
Nie da się żadnymi wulgaryzmami opisać tego ~DzikuSS 3 2024-07-10 17:56
Hakowiec-AT i Rafał - czy możecie to sobie gdzie indziej wyjaśnić? ~Forumowicz 1 2024-07-10 16:20
Naczelnego kmi0ta forum (Rafalali) nie ma i od razu spokojniej ~Lewiatan 5 2024-07-10 13:51
Rafalala wyzerowany technik-at 3 2024-07-10 13:50
Gdzie to 10zl ~Nowy 2 2024-07-10 01:10
ALERT RCB. Uwaga na wysyp „nowych” akcjonariuszy ~UWAGA 6 2024-07-09 22:28
Nikt nie skomentuje zwiększenia kwoty na skup akcji własnych??? ~Sanawabicz 5 2024-07-09 22:18
Nikt nie skomentuje zwiększenia kwoty na skup akcji własnych??? ~Łohdan_Bazuka 1 2024-07-09 19:15
Hossa mija ~Wrocek 2 2024-07-08 18:16
Tego ~Antos 1 2024-07-08 18:13
KONIEC KOREKTY I POWOLNY SKUP ~Tymek 1 2024-07-08 09:27
To co teraz? ~Grzegorz 7 2024-07-08 08:14
Oddajecie akcje zarządowi spółki ~Jaj 3 2024-07-05 23:11
Nabycie akcji własnych ~Zosia 4 2024-07-05 23:09
STEROWANIE KURSEM CIĄG DALSZY ~Pytam 2 2024-07-05 16:30
WYGRALIŚCIE !!!!! ~Rafał 4 2024-07-05 12:48
Rafał puścił po 23,4 na movie - brane po 32,5 technik-at 3 2024-07-05 12:39
Przepraszam ~TataRafała 6 2024-07-05 11:38
Ludzie!!!!!!!!@@ ~Grzegorz 5 2024-07-05 10:48
Rafała łoją na movie technik-at 14 2024-07-04 19:10
Manimulacja, zgłaszam do KNF ~Rafał 4 2024-07-04 19:09
Rafciu 2 PLN w górę i masz odrobioną stratę technik-at 2 2024-07-04 18:30
sprzedaż akcji własnych ~śmieć 9 2024-07-04 16:23
[x]
4MASS 0,00% 4,79 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.