Forum Giełda

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Giełdowy PIT na click – oszczędź czas i rozlicz się bez problemów! Bankier.pl 3 2026-06-23 16:29
Jastrzębska Spółka Węglowa -28% od górki z 23.03.2026. ~Paweł 4 2026-06-24 12:01
Bogdanka Dawać !!!!! ~Zygmunt 6 2026-06-24 12:00
KGHM Praktycznie ~Lis 4 2026-06-24 11:59
Airway Medix Linia oporu ~Air_Way 2 2026-06-24 11:58
Dino Polska 10 lat ~As 1 2026-06-24 11:58
BNPPPL Sukcesorzy nie chcą tylko pilnować biznesu. Komentarz partnera VI Forum na Wzgórzach Puls Biznesu 1 2026-07-27 19:55
Modivo Ajajaj jak to zaraz pójdzie, jak to zaraz poliże stówkę od dołu ~Adam 3 2026-06-24 11:57
Modivo Dawcy kapitału dla szortów ~ms 1 2026-06-24 11:57
Airway Medix Anka ~Kasia 4 2026-06-24 11:56
Modivo okolice 97,60 dziś albo jutro ~mdem 8 2026-06-24 11:55
Syn2Bio S.A. Zapraszam na mfood ~Andrzej 1 2026-06-24 11:53
Jastrzębska Spółka Węglowa Taniej nie będzie, trzeba brać. ~Leszek 3 2026-06-24 11:53
Kombinat Konopny S.A. Obniżenie ceny kilkoma akcjami. ~X12 2 2026-06-24 11:52
PKP Cargo GUS podał dane przewozowe za maj 2026 ~Jo 1 2026-06-24 11:52
Dino Polska Deficyt polski w tym roku 273 mld zlotych ~Justyna 7 2026-06-24 11:51
Ten Square Games SA boczniak do konca roku ~krzys91 9 2026-06-24 11:51
Polimex Mostostal Kiedy bedzie 400 ~Wilk 1 2026-06-24 11:51
CI Games Po co się bawić w kilka % ?? ~Bob 2 2026-06-24 11:51
Lubawa Luki 20zł na otwarciu mieli być _xd 9 2026-06-24 11:50
ASM GROUP walne ~ktoś 2 2026-06-24 11:50
mBank Powoli drodzy państwo trzeba na serii U wsiadać na S ~Magellan 3 2026-06-24 11:50
Dino Polska Tak Kochani moi ! ~Lejs 4 2026-06-24 11:49
GENOMTEC SA GMT vs MAB - też opornie... ~lau 1 2026-06-24 11:47
Medinice S.A. Uważam, że... ~Joker 3 2026-06-24 11:46
GREENX METALS LIMITED Paradoksalnie najlepsza rekomendacja ~Yo 2 2026-06-24 11:45
KGHM Odnośnie kghm ~Lis 6 2026-06-24 11:43
Niewiadów Polska Grupa Militarna SA GLUTY MOJE KOCHANE , GLUTY MOJE JEDYNE, zapłakana matka ~Amir 2 2026-06-24 11:41
Onde SA Pytanie do Bru ~Max 38 2026-06-24 11:39
Jastrzębska Spółka Węglowa Nie ma większej padaki na GPW. ~Keet 19 2026-06-24 11:39
Trakcja Polska Śmieć na torach w kierunku dolnych ~DzikuSS 10 2026-06-24 11:39
ADVERTIGO Teraz gramy po 20 akcji ~Difihuho 1 2026-06-24 11:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.