Forum giełdowe spółki ONDE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Grubo- ~Chriss 4 2026-06-24 20:33
200m? ~Chriss 1 2026-06-24 18:18
Nowy kontrakt ~Lewatywa 2 2026-06-24 18:15
Grubo-nie podali espi bo juz w ramach umowy rozszerzenie ~Chriss 1 2026-06-24 18:14
Czekamy! ~Chriss 1 2026-06-24 16:56
Pytanie do Bru ~Max 38 2026-06-24 11:39
Chris traci swój wolny czas na pisanie pierdoł gordon555 25 2026-06-24 07:25
Tu trzeba zarzadu z wizja ~Chriss 1 2026-06-23 09:49
W tym roku ~Chriss 1 2026-06-23 09:21
Piszcie do narodowgo funduszu norwegii ~Chriss 1 2026-06-23 08:08
Wszystko co najlepsze przed onde ale teb zarzad ~Chriss 3 2026-06-23 07:55
Dawno cos juz zarzad nie obiecal ~Chriss 2 2026-06-22 09:30
Ile w tym bullshitu? Ocencie sami..dla mnie porazka ~Chriss 6 2026-06-21 12:03
Przyspieszenie oby nie spadkow ~Chriss 3 2026-06-20 10:44
Soboleski w zarzadzie od czerwca 25! ~Chriss 1 2026-06-20 10:03
Ale syf ~Chriss 5 2026-06-20 09:29
Sprzedawać cwaniakom ~Krystian 1 2026-06-19 16:02
Gdzie kontrakty w ruminni i boom w bess? ~Chriss 5 2026-06-19 13:21
Onde doladuje sie pradem ~Chriss 1 2026-06-19 09:48
A na zakalcu bez zmian ~Chriss 1 2026-06-19 09:31
Onde nisko czas na mocniejszy ruch w górę ~Krystian 2 2026-06-18 15:59
Magazyny energii to się dopiero rozkręca!! ~Krystian 18 2026-06-18 14:02
Rywalziacja o najgorsza spoke w rodzinie ~Chriss 9 2026-06-17 21:51
Biskupice 400 mln umowa w 2q ~Krystian 9 2026-06-17 11:50
Sieci przesylowe onde ~Danks 8 2026-06-16 21:33
pieknie wabili, pieknie ~chriss 2 2026-06-16 13:43
Polenergia już 10% rośnie dobre info dla sektora Oze w Polsce gordon555 7 2026-06-16 12:23
Pep vs zakalec ~Chriss 3 2026-06-16 09:53
ach, dzis dzien wiatru, a ta spolka bez kontraktu ~chriss 2 2026-06-15 12:14
4 prezesow! Gdzie efekty? ~Chriss 1 2026-06-15 09:47
[x]
ONDE 0,37% 8,13 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.