Projekt przygotowany we współpracy merytorycznej z Ministerstwem Skarbu Państwa i Akcjonariatem Obywatelskim

Ministerstwo Skarbu PaństwaAkcjonariat Obywatelski

Jak zadbać o dobre pierwsze wrażenie: relacje inwestorskie w czasie ofert publicznych. Relacje inwestorskie w kryzysie.

Relacje inwestorskie w kryzysie. Upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: relacje inwestorskie i public relations. Jak wykorzystać fakt, że inwestor giełdowy może być także klientem lub partnerem biznesowym firmy. Jak stworzyć wzorcową stronę www dla inwestorów.

Bądź pierwszy i pobierz bezpłatnie online!

Pobierz zeszyt-nr-5.pdf Rozmiar: 1.22 MB

Zeszyty IR w „Pulsie Biznesu”

„Jednym z najważniejszych elementów funkcjonowania rynku kapitałowego jest zaufanie, które przekłada się na bezpieczeństwo inwestycji na parkiecie. Emitenci mogą je budować na wiele sposobów, a jednym z nich są dobrze prowadzone relacje inwestorskie, które dają spółkom możliwość poprawy płynności, uzyskania wyższej wyceny i zwiększenia zainteresowania inwestorów oraz analityków. Liczę, że spółki z każdym rokiem będą poprawiać relacje z inwestorami dzięki czemu zyska cały rynek kapitałowy.”

Paweł Tamborski Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w WarszawieSeria sześciu zeszytów, dotyczących prowadzenia relacji inwestorskich z inwestorami indywidualnymi przybliżą zagadnienie spółkom już notowanym i tym, które zamierzają wprowadzić instrumenty finansowe na rynek publiczny.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl