Projekt przygotowany we współpracy merytorycznej z Ministerstwem Skarbu Państwa i Akcjonariatem Obywatelskim

Ministerstwo Skarbu PaństwaAkcjonariat Obywatelski

Ucz się na błędach innych. Wnioski i zalecenia na podstawie raportu „Relacje Inwestorskie w Praktyce”, przygotowanego na zlecenie Ministerstwa Skarbu Państwa.

10 rekomendacji dla giełdowych spółek, czyli „Rekomendowane praktyki komunikacji spółek notowanych z inwestorami indywidualnymi”. Jak czerpać, to z najlepszych wzorców. Relacje inwestorskie za granicą. Co można i warto zaszczepić na polskim gruncie. Case study wybranych spółek zagranicznych oraz wypowiedzi rodzimych ekspertów.

Bądź pierwszy i pobierz bezpłatnie online!

Pobierz zeszyt-nr-2.pdf Rozmiar: 1.29 MB

Zeszyty IR w „Pulsie Biznesu”

„Jednym z najważniejszych elementów funkcjonowania rynku kapitałowego jest zaufanie, które przekłada się na bezpieczeństwo inwestycji na parkiecie. Emitenci mogą je budować na wiele sposobów, a jednym z nich są dobrze prowadzone relacje inwestorskie, które dają spółkom możliwość poprawy płynności, uzyskania wyższej wyceny i zwiększenia zainteresowania inwestorów oraz analityków. Liczę, że spółki z każdym rokiem będą poprawiać relacje z inwestorami dzięki czemu zyska cały rynek kapitałowy.”

Paweł Tamborski Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w WarszawieSeria sześciu zeszytów, dotyczących prowadzenia relacji inwestorskich z inwestorami indywidualnymi przybliżą zagadnienie spółkom już notowanym i tym, które zamierzają wprowadzić instrumenty finansowe na rynek publiczny.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl