Projekt przygotowany we współpracy merytorycznej z Ministerstwem Skarbu Państwa i Akcjonariatem Obywatelskim

Ministerstwo Skarbu PaństwaAkcjonariat Obywatelski

Co można, co trzeba, a czego nie wolno w relacjach z inwestorami indywidualnymi. Najczęściej popełniane błędy. Jak im zapobiegać, jak naprawiać.

Aby nie być z prawem na bakier. Co wolno, a czego nie wolno w relacjach z drobnymi inwestorami. Teoria a praktyka. Porady ekspertów. Nowe regulacje, dotyczące raportów bieżących. Czy duży może i powinien więcej? Relacje inwestorskie a rozmiar firmy.

Bądź pierwszy i pobierz bezpłatnie online!

Pobierz zeszyt-nr-3.pdf Rozmiar: 1.69 MB

Zeszyty IR w „Pulsie Biznesu”

„Jednym z najważniejszych elementów funkcjonowania rynku kapitałowego jest zaufanie, które przekłada się na bezpieczeństwo inwestycji na parkiecie. Emitenci mogą je budować na wiele sposobów, a jednym z nich są dobrze prowadzone relacje inwestorskie, które dają spółkom możliwość poprawy płynności, uzyskania wyższej wyceny i zwiększenia zainteresowania inwestorów oraz analityków. Liczę, że spółki z każdym rokiem będą poprawiać relacje z inwestorami dzięki czemu zyska cały rynek kapitałowy.”

Paweł Tamborski Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w WarszawieSeria sześciu zeszytów, dotyczących prowadzenia relacji inwestorskich z inwestorami indywidualnymi przybliżą zagadnienie spółkom już notowanym i tym, które zamierzają wprowadzić instrumenty finansowe na rynek publiczny.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl