Projekt przygotowany we współpracy merytorycznej z Ministerstwem Skarbu Państwa i Akcjonariatem Obywatelskim

Ministerstwo Skarbu PaństwaAkcjonariat Obywatelski

Najważniejsze i najskuteczniejsze kanały komunikacji z drobnymi inwestorami.

Nowe kanały komunikacji – portale społecznościowe. Regulacje prawne, szanse i ryzyka. Prostą drogą do celu. 5 narzędzi, które poprawią relacje z inwestorami indywidualnymi. Jak zadbać o dobre pierwsze wrażenie. Relacje inwestorskie w czasie ofert publicznych.

Bądź pierwszy i pobierz bezpłatnie online!

Pobierz zeszyt-nr-4.pdf Rozmiar: 0.6 MB

Zeszyty IR w „Pulsie Biznesu”

„Jednym z najważniejszych elementów funkcjonowania rynku kapitałowego jest zaufanie, które przekłada się na bezpieczeństwo inwestycji na parkiecie. Emitenci mogą je budować na wiele sposobów, a jednym z nich są dobrze prowadzone relacje inwestorskie, które dają spółkom możliwość poprawy płynności, uzyskania wyższej wyceny i zwiększenia zainteresowania inwestorów oraz analityków. Liczę, że spółki z każdym rokiem będą poprawiać relacje z inwestorami dzięki czemu zyska cały rynek kapitałowy.”

Paweł Tamborski Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w WarszawieSeria sześciu zeszytów, dotyczących prowadzenia relacji inwestorskich z inwestorami indywidualnymi przybliżą zagadnienie spółkom już notowanym i tym, które zamierzają wprowadzić instrumenty finansowe na rynek publiczny.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl