Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń charakteryzują się dłuższym okresem spłaty, niższą miesięczną ratą i większą kwotą pożyczki niż w przypadku krótkoterminowych zobowiązań.  

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń – kiedy warto?

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń  są dobrym rozwiązaniem wówczas, gdy szybko potrzebujemy zastrzyku gotówki. Sprawdzą się one również wtedy, gdy z prośbą o takie wsparcie nie chcemy zwracać się ani do rodziny, ani do znajomych. Jeśli szybka pożyczka czy popularna chwilówka nie odpowiadają naszym potrzebom, zainteresujmy się pożyczkami długoterminowymi bez zaświadczeń, o które możemy ubiegać się w 100% online.

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń - jakie są warunki? (YAY Foto)

Co więcej, jeśli wybierzemy dobrą ofertę i sprawdzonego pożyczkodawcę, to spłatę pożyczki długoterminowej, którą otrzymamy bez żadnych zaświadczeń, możemy rozłożyć nawet na 2 lata (zazwyczaj na spłatę mamy od roku do trzech lat).

Plusem tego rozwiązania jest fakt, że pożyczka z tak długim terminem spłaty nie zachwieje kondycją domowego budżetu i szybko pozwoli nam odzyskać płynność finansową. W podbramkowej sytuacji finansowej pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń, to najlepsze remedium na tego rodzaju kłopoty.

Najczęściej spotykane pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń online to takie na:

  • 12 miesięcy,
  • 24 miesiące,
  • 36 miesięcy,
  • 48 miesięcy..

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń online – warunki 

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń online to jeden z produktów pozabankowych, o który możemy ubiegać się po spełnieniu określonych warunków. Co musimy zrobić, by móc wnioskować o pożyczkę długoterminową, która dostępna jest w całości online i bez zaświadczeń? Jakie warunki trzeba spełnić, aby ją otrzymać? Zazwyczaj musimy:

  • Mieścić się w określonych „widełkach wiekowych” (informacje o wieku potencjalnych klientów znajdziemy na stronie internetowej konkretnego pożyczkodawcy).
  • Posiadać stały dochód (tu zazwyczaj wystarczy sama deklaracja o tym, że taki mamy).
  • Mieć polskie obywatelstwo.
  • Mieć dowód osobisty, telefon i konto w banku.
  • Nie figurować w żadnej z popularnych baz dłużników.

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń są obwarowane bardzo podobnymi warunkami do tych, które musielibyśmy spełnić ubiegając się o przyznanie zobowiązania z krótszym terminem spłaty.

Jeśli wnioskujemy o przyznanie pożyczki długoterminowej bez zaświadczeń, sprawdźmy, jaki jest rzeczywisty koszt pożyczki, tj. to ile dokładnie będziemy musieli oddać firmie pozabankowej. Uwzględnijmy również wszystkie opłaty i prowizje, jakie przyjdzie nam uiścić, biorąc długoterminową pożyczkę bez zaświadczeń.

Sprawdź: Gdzie szukać pożyczek długoterminowych dla zadłużonych?

Pożyczki bez zaświadczeń długoterminowe – podsumowanie

Pożyczki bez zaświadczeń długoterminowe to najczęściej pożyczki z długim terminem spłaty (stąd nazwa), które udzielane są przez instytucje pozabankowe. Jedyną ich wadą są wysokie koszty wezwań do zapłaty, dlatego warto dopilnować tego, by ciążące na nas zobowiązanie spłacać w ustalonym wcześniej terminie.

Warto również wiedzieć, że wraz z wydłużeniem okresu spłaty zmniejsza się wysokość miesięcznej raty, lecz jednocześnie wzrastają koszty związane ze spłatą całości zadłużenia.

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń to coraz popularniejszy sposób na to, by uporać się z finansowymi kłopotami. Wprawdzie sprawne zarządzanie domowym budżetem to niezwykle cenna umiejętność i gorąco zachęcamy do tego, by odpowiednio wcześniej zaplanować swoje wydatki, jednak jak wiadomo – nie wszystko da się przewidzieć. Tym, co sprawia, że pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń cieszą się coraz większym zaufaniem klientów, jest prosty proces wnioskowania, wysoka przyznawalność oraz fakt, że cały proces odbywa się online.

Sprawdź: Jakie zalety ma pożyczka od prywatnych osób?

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Na czym polega upadłość konsumencka i kiedy warto się o nią ubiegać?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie prawne umożliwiające indywidualnym dłużnikom wyjście ze spirali długów. Na czym polega, kiedy warto z niej skorzystać?

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - co warto o nich wiedzieć?

Rozwiązaniem dla osób zadłużonych może być wybór firmy pozabankowej. Sprawdzamy jak można otrzymać taką pożyczkę oraz jak znaleźć dobrą ofertę.

Kredyt na ślub - czy warto go brać? Jak wybrać ofertę?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Generuje również ogromne koszty, na których pokrycie nie każdy może sobie pozwolić.

Ikona informacji
poradniki