Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń charakteryzują się dłuższym okresem spłaty, niższą miesięczną ratą i większą kwotą pożyczki niż w przypadku krótkoterminowych zobowiązań.  

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń – kiedy warto?

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń  są dobrym rozwiązaniem wówczas, gdy szybko potrzebujemy zastrzyku gotówki. Sprawdzą się one również wtedy, gdy z prośbą o takie wsparcie nie chcemy zwracać się ani do rodziny, ani do znajomych. Jeśli szybka pożyczka czy popularna chwilówka nie odpowiadają naszym potrzebom, zainteresujmy się pożyczkami długoterminowymi bez zaświadczeń, o które możemy ubiegać się w 100% online.

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń - jakie są warunki? (YAY Foto)

Co więcej, jeśli wybierzemy dobrą ofertę i sprawdzonego pożyczkodawcę, to spłatę pożyczki długoterminowej, którą otrzymamy bez żadnych zaświadczeń, możemy rozłożyć nawet na 2 lata (zazwyczaj na spłatę mamy od roku do trzech lat).

Plusem tego rozwiązania jest fakt, że pożyczka z tak długim terminem spłaty nie zachwieje kondycją domowego budżetu i szybko pozwoli nam odzyskać płynność finansową. W podbramkowej sytuacji finansowej pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń, to najlepsze remedium na tego rodzaju kłopoty.

Najczęściej spotykane pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń online to takie na:

  • 12 miesięcy,
  • 24 miesiące,
  • 36 miesięcy,
  • 48 miesięcy..

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń online – warunki 

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń online to jeden z produktów pozabankowych, o który możemy ubiegać się po spełnieniu określonych warunków. Co musimy zrobić, by móc wnioskować o pożyczkę długoterminową, która dostępna jest w całości online i bez zaświadczeń? Jakie warunki trzeba spełnić, aby ją otrzymać? Zazwyczaj musimy:

  • Mieścić się w określonych „widełkach wiekowych” (informacje o wieku potencjalnych klientów znajdziemy na stronie internetowej konkretnego pożyczkodawcy).
  • Posiadać stały dochód (tu zazwyczaj wystarczy sama deklaracja o tym, że taki mamy).
  • Mieć polskie obywatelstwo.
  • Mieć dowód osobisty, telefon i konto w banku.
  • Nie figurować w żadnej z popularnych baz dłużników.

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń są obwarowane bardzo podobnymi warunkami do tych, które musielibyśmy spełnić ubiegając się o przyznanie zobowiązania z krótszym terminem spłaty.

Jeśli wnioskujemy o przyznanie pożyczki długoterminowej bez zaświadczeń, sprawdźmy, jaki jest rzeczywisty koszt pożyczki, tj. to ile dokładnie będziemy musieli oddać firmie pozabankowej. Uwzględnijmy również wszystkie opłaty i prowizje, jakie przyjdzie nam uiścić, biorąc długoterminową pożyczkę bez zaświadczeń.

Sprawdź: Gdzie szukać pożyczek długoterminowych dla zadłużonych?

Pożyczki bez zaświadczeń długoterminowe – podsumowanie

Pożyczki bez zaświadczeń długoterminowe to najczęściej pożyczki z długim terminem spłaty (stąd nazwa), które udzielane są przez instytucje pozabankowe. Jedyną ich wadą są wysokie koszty wezwań do zapłaty, dlatego warto dopilnować tego, by ciążące na nas zobowiązanie spłacać w ustalonym wcześniej terminie.

Warto również wiedzieć, że wraz z wydłużeniem okresu spłaty zmniejsza się wysokość miesięcznej raty, lecz jednocześnie wzrastają koszty związane ze spłatą całości zadłużenia.

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń to coraz popularniejszy sposób na to, by uporać się z finansowymi kłopotami. Wprawdzie sprawne zarządzanie domowym budżetem to niezwykle cenna umiejętność i gorąco zachęcamy do tego, by odpowiednio wcześniej zaplanować swoje wydatki, jednak jak wiadomo – nie wszystko da się przewidzieć. Tym, co sprawia, że pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń cieszą się coraz większym zaufaniem klientów, jest prosty proces wnioskowania, wysoka przyznawalność oraz fakt, że cały proces odbywa się online.

Sprawdź: Jakie zalety ma pożyczka od prywatnych osób?

Sponsorowane
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-08-23

Pożyczka pod zastaw samochodu - na czym polega?

Nie każdy klient może starać się o pożyczkę, gdy posiada inne zadłużenia lub jego historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas pożyczka pod zastaw samochodu, którą udzielają firmy pozabankowe

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

2019-05-23

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

Pożyczki na raty miesięczne przez internet

Liczba osób, które każdego roku decydują się na zaciągnięcie pożyczki jest wciąż bardzo duża. Nie dziwi zatem fakt, że ilość instytucji finansowych oferujących nam różnorodne produkty finansowe tego rodzaju nieustannie wzrasta. 

Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń

Jak działa pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń, kto może się o nią starać i gdzie znaleźć najlepsze oferty? Oferta kredytowa banków i innych instytucji finansowych, jest obecnie obszerna, dlatego mamy z czego wybierać. 

Kredyt gotówkowy - na co zwrócić uwagę?

Banki prześcigają się w ofertach kredytowych, Na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby wybrać kredyt gotówkowy, który będzie dopasowany do naszego domowego budżetu?

Pożyczka krótkoterminowa - na co zwrócić uwagę?

Polacy coraz chętniej zaciągają najróżniejszego rodzaju kredyty, dzięki którym mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania czy jego remont, ale także na wyjazd na wymarzone wakacje lub zakup samochodu. Mamy różne potrzeby, dlatego rośnie również zainteresowanie klientów pożyczkami krótkoterminowymi. Niestety, wciąż wiele osób nie zdaje sobie do końca sprawy na co powinni oni zwracać większą uwagę, gdy starają się o taki kredyt. A warto to wiedzieć, aby pożyczka tego typu nie wpędziła nas w kłopoty finansowe.

Ikona informacji
poradniki