Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,55 zł , zmiana od tamtej pory: 174,35%

Zobaczcie na Polcolorit - tam cena wezwania podniesiona o 773% szok !!!

Zgłoś do moderatora
1,5 roku temu było wezwanie na wszystkie akcje pozostające w wolnym obrocie zrobione przez większościowego udziałowca po 0,75 zł. Nie udało się bo mniejszościowi się nie zgodzili i spółka pozostała na giełdzie.... Tymczasem dzisiaj jest kolejne wezwanie po 5,80, czyli jakieś 773% więcej !!! Tym razem wezwał do sprzedaży jakiś amerykański inwestor branżowy.
W przypadku Polcoloritu cierpliwość inwestorów mniejszościowych została sowicie wynagrodzona. Jak będzie na Orle Białym???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 0,77% 26,20 2021-09-24 16:43:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.