Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,65 zł , zmiana od tamtej pory: 158,03%

Re: w marcu orzel 30Pln

Zgłoś do moderatora
Pan prezes orla też już doluje kurs od samego początku jak tylko zasiadł na stolku, to jest facet od m&a gnoi akcjonariat jak może żeby za grosze przejąć spółkę,
Ja uważam że klient na orla już został znaleziony teraz tylko trzeba tego orla zaciągnąć z wgpw.
niech Pan prezes też uważa gdzie wyprowadził pieniądze na transakcjach i z jakimi funduszami zawierał te transakcje
Trzeba pamiętać że młyny boże miela powoli ale dokladnie
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 2,89% 24,90 2021-10-22 13:10:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.