Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,68 zł , zmiana od tamtej pory: 163,43%

Re: w marcu orzel 30Pln

Zgłoś do moderatora
Jeżeli masz rację, to będzie naprawdę gorąco. Szukam analogii sytuacji na Orle z innymi spółkami giełdowymi.
Johnson Controls to, podobnie jak na Polcoloricie, inwestor z Ameryki. Na Polcoloricie obecne wezwanie jest w okolicach wartości księgowej. Dla Orła C/Wk=1 to niecałe 15 zł. Na Polcoloricie czekanie na wezwanie po godziwej cenie trwało 1,5 roku. Ale kto był cierpliwy i nazbierał na groszówkach to teraz jest bogaty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 2,41% 25,50 2021-10-27 15:41:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.