Forum Giełda +Dodaj wątek

zły sygnał na NETMEDIA, kurs przebił EMA 20, EMA 200 i SMA 50 UWAGA!!!

Zgłoś do moderatora
zły sygnał na NETMEDIA, kurs przebił średnie kroczące EMA 20, EMA 200 i SMA 50 UWAGA!!! Wsparcie kanału wzrostowego znajduje się dopiero w okolicach 2,55zł !!! Nie naganiam tylko ostrzegam, spójrzcie co się stało po przecięciu średnich kroczących w lipcu tego roku!! ,kurs spadł z 3,40 do 2,40 w kilka dni!!! radzę obserowować i uważać bo może być nieciekawie....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38