To, że firma nie przejmie Subeli to w zasadzie dobra informacja - kasa nie będzie wyprowadzana - i powinno to w części zrekompensować zerwanie negocjacji z kanadyjczykami. Po roku od rozpoczęcia zerwanie negocjacji jest już uwzględnione w cenie. Ale pewnie i tak kurs spadnie na początku sesji z 10%.