Dnia 2020-10-12 o godz. 13:58 ~Gonera napisał(a):
> witam zatwardziały akcjonariat
> mam 53 lata, syn 25
> od 2,3 lat zgłębia lektury związane z giełdą
>
> i teraz do rzeczy
> na podstawie treści lektury j.w. mówi ,że na Eko np. mamy dwuletnią konsolidację w zakresie 2,6- 7xxx
> natomiast nie jest w stanie oszacować jej końca
>
> po części mogę się z nim zgodzić
> mnie natomiast nurtuje zasadnicze pytanie
> o kierunek wybicia i szacowany jego zasięg
>
> będę wdzięczny za wyważone odp.
>
Raczej należy zapytać co się musi wydarzyć w spółce, ze spółką by się ona zakończyła