Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,15 zł , zmiana od tamtej pory: 7,69%

Z raportu za Q3

Zgłoś do moderatora
Spółka zależna od emitenta – Orion Lipowa Sp. z o.o w dniu 16 lipca 2019 roku dokonała całkowitej spłaty kredytu udzielonego w dniu 6 września 2017 roku przez PKO BP S.A. W dniu 23 sierpnia 2019 roku Spółka wykupiła 48.000 sztuk obligacji na okaziciela serii B Spółki o wartości nominalnej 100,00 zł każda i łącznej wartości emisyjnej 4.800.000,00 zł w całości obligacje serii A wyemitowane przez Spółkę 18 grudnia 2015 . Spółka zależna od emitenta – INF Orion Inwestycje Sp. z o.o. S.K.A. w dniu 5 września 2019 roku dokonała całkowitej spłaty kredytu udzielonego w dniu 31 grudnia 2018 roku przez Alior Bank S.A. Spółka zależna od Emitenta 30.09.2019 uzyskała ostateczną decyzję o zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Domagały w Krakowie. W/w budynkach zlokalizowanych będzie 84 lokali mieszkalnych, garaże w parterze oraz garaże podziemne. W dniu 30 września 2019 roku Spółka dokonała wykupu całości obligacji na okaziciela serii B Celem emisji Obligacji i zawarcia umowy pożyczki było pozyskanie środków na zakup gruntów, na których Grupa planuje realizacje projektów deweloperskich oraz finansowanie budowy tych projektów.
  • Z raportu za Q3 Autor: ~Majster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORION -1,28% 7,70 2019-12-23 16:23:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.