Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,62 zł , zmiana od tamtej pory: 7,30%
Jak myślicie ładować walor po korek? Cena niska, stal spadła, zamówień dużo więc powinno przełożyć się w czasie na marzę i
lepsze wyniki. Jeszcze ta obenca konsolidacja co prawda wczoraj lekko złamana, ale pod oporem Wig więc na dniach powinno być jakieś wybicie i złamanie tych 6, bądź 6 z groszem
  • Wzrosty Autor: ~Wieluń
  • Re: Wzrosty Autor: ~tredb
  • Re: Wzrosty Autor: vvert

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON 0,17% 6,03 2022-09-27 10:37:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.