Tak jak pisałem, marża "od sta" to narzut, i procentowo ładniej wychodzi niż marża "od stu (która pokazuje nam realny zysk). Ogólnie nie ma co się kłócić o drobnostki... miejmy nadzieję, że jeszcze trochę kurs spadnie, żeby można było się bardziej obkupić i potem powrót na >20 zł.