Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,81 zł , zmiana od tamtej pory: -1,66%

Wyniki Q1 - standard COG

Zgłoś do moderatora
Zgodnie z przewidywaniami Przemek wyciąga ze spółki kasę a Krzysiek konstruuje odpowiednie sprawozdania.

Tylko w COG sprzedaż tych samych wyrobów z kwartału na kwartał ma diametralnie różną rentowność przy zachowaniu tej samej ceny sprzedaży.
Co to oznacza ? Oznacza to pojawienie się kosztów a koszt dla spółki to przychód dla kogoś innego czyli najczęściej Przemka.

O wzroście kosztów sprzedaży i kosztów ogólnego zarządu nie ma co pisać bo je widać. Zapowiadane oszczędności na kosztach finansowych już zostały zagospodarowane

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -0,28% 1,77 2019-07-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.