Po co? Po pierwsze żeby nie opodatkowywać dodatkowo kasy... nie wypłaci sobie pensji w wysokości kilkudziesieciu mln rocznie za prezesurę... nie wypłaci tez dywidendy bo opodatkowanie podwójne i jeszcze trzeba się dzielić z leszczem... a po co kroi spółkę? Po to żeby nieco aseco na wykup w wezwaniu za rok... takie moje zdanie niestety...