http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/companiesStatements/ESPI/info/675914,protektor-sa-raport-okresowy-kwartalny-skonsolidowany-4-2014-qsr
-> nie bede argumentowal dlaczego wyniki mi sie podobaja!!!! Mysle ze na spolce zostali jzu tylko zawodowcy,ale:
->cieszylbym sie gdyby jednak nawet z nizsza amrza kontakty byly realizowane,tzn taka ktora operacyjnie jest do zaakaceptowania in plus!!!! (poprawa przychodw i zysku)
-> grunt pod wezwanie "ubity" pozycja gotowkowa rewelacyjna,na marzec polowe palnowane jest walne wg info jakie otrzymalem wiec,warto spytac co z gotowka?
-> zadlzuenie w dol,oprcentowne na dobrych warunkach wiec przy obecnym pozmie stop jest bardzo dobrze
no i ciekawsze info ja o tym nie do nie wiedzialem ale dzial relacji iwnestorskich mi przypomnial:
cyt
Formuła SSE polega na aktywizacji gospodarczej regionów, które w wyniku
różnych czynników "odstają" pod względem np. dochodu na mieszkańca,
bezrobocia itp. od innych regionów Polski. Przedsiębiorstwa nie ponoszą w
związku z inwestycją w SSE żadnych istotnych dodatkowych, nieoperacyjnych
kosztów typu składka itp., jedynym wydatkiem jest opłacenie kosztów
administracji SSE w wysokości ok. 1 tys. PLN miesięcznie. Więcej nt. SSE
znajdzie Pan np. pod adresem:
linkoraz
cyt
Działalność w specjalnej strefie ekonomicznej (SSE) podlega preferencjom na
zasadzie zwolnienia z podatku dochodowego do kwoty maksymalnie 50%
poniesionych nowych nakładów inwestycyjnych, tzn. jest pewien katalog
działalności i nowych inwestycji (zakup środków trwałych, ich leasing lub
wydatki na czynsz w SSE itd. ), które zaliczają się do objęcia pomocą
publiczną. Pomoc publiczna w SSE polega na zwolnieniu z podatku dochodowego,
a nie na żadnych dotacjach lub refundacjach. Tzn. spółka ma korzyści z bycia
w strefie, tylko gdy ma dochód podatkowy. Dodatkowo Gmina Lublin zwalnia
wszystkie spółki w SSE z podatku od nieruchomości na okres 3 lat.
Zgodnie z podaną przez Zarząd informacją
(
link ) uruchomienie produkcji w SSE planowane jest na przełom 2015/2016 r "
.
kwestia podatku do nieruchomosci na 3 miesiace zowlnienie ,to tez zwiekszy pozycje gotowkowa!
o kwesti podtkowych nie wspomne,oby jak najszybciej czas najwaznijszy!