Warto tez dodac ze pojawil sie wg informacji aprkeitu co dla mnei jest spekulacja bo powinni sie powolac na konretne zrodla a nie bawic sie w zgadywanie kto oglosi wezwanie na protektora:
parkwit z 13.01 podaje informacje ktora zapewne kazdy swiadomy konserwatywny inwestor przeanalizowal i mowa calyc zas :nieruchomosc plus kwestai Moldawii ale ta druga w mojej ocenie jest juz mniej istotna!niemniej jednak,cena 4,5-4,8zl to cena godziwa! ponizej nie oddam chyba ze mnei squeez outem postrasza ale i na neigo mam atuta w garsci!
Swoja droga warto zwrocic uwage czyby dzis zero handlu??!
Jak przed wezwaniem to rzecz dla mnie oczywista zero handlu!
ile to jzu razy patrz np BIPROMET stcyzne tego roku!
i wiele innych....
UVEX,RAHMAN,HONEYWALL, NIE MA ZNACZNEIA !
ZNACZNIE MA ; WARTOSC !
'CENA JEST TYLKO TYM CO PALCIMY A WARTOSC TYM CO OTRZYMUJEMY!
RACJONALNIE WARTOSC JEST ZNACZNIE WYZSZA OD CENY,ALE NA RYNKU TO JEST NIE JASNE,STAD NIELICZNI ZARBIAJA,CENA ZAWSZE ODBIEGA OD WARTOSCI!
CZAS OCENI NASZE PRZMYSLENIA,SPOSTRZEZENIA,WIEDZE!
JESTEM DOBREJ MYSLI OD POCZATKU WRZESNIA 2014!