Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,00 zł , zmiana od tamtej pory: 30,56%

Wyniki 1Q 2018 wraz z krótkim komentarzem zarządu

Zgłoś do moderatora
Na stronach Prime Car, a dokładnie pod adresem:
http://www.primecar.pl/admin/wgrane_pliki/Grupa%20Masterlease%20wyniki%201Q%202018[512].pdf
znajdziemy wreszcie kilka słów ze strony zarządu o najnowszych wynikach.

Wzmianka o dywidendzie:
W dniu 21 lipca 2017 Spółka wypłaciła 28 mln zł dywidendy z zysku 2016, czyli 2,36 zł na akcję. Polityka dywidendowa Spółki zakłada wypłatę dywidendy w kwocie do 100% skonsolidowanego zysku netto za poprzedni rok obrotowy.
Nie podjęliśmy jeszcze decyzji o wysokości dywidendy za rok poprzedni. Rekomendację zarządu w tym zakresie podamy w najbliższych tygodniach - mówi Prezes Zarządu Jakub Kizielewicz.
  • Wyniki 1Q 2018 wraz z krótkim komentarzem zarządu Autor: ~WOMDVIIa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.