Ciekawią mnie wyniki za 1 kwartał. Dla mnie kompletnie nie do wyliczenia. Jako akcjonariusz spółki zastanawiam się czy wgl są szanse na rekordowy kwartał. Osobiście uważam że nie i że będziemy w okolicach max 120 mln ale ilość klientów i kupno akcji trochę nadrobią kurs. Trolom podziękuję za udział w tym wątku. Pozdrawiam cierpliwych, czekamy na dywidende.