Do tych co dali łapkę w dół. Możemy na priv pokazać kto ma więcej akcji. Normalne pytanie i zero odpowiedzi bo każdy myśli że XTB wystrzeli 500 mln w 1 kwartale. To proszę to uzasadnić a jak nie to sprzedaje swoje 30k akcji i jutro znowu wodospad. Bez pozdrowień.