Każdy sposób podniesienia cash flow jest jak najbardziej ok, zrobili coś raz, trochę może z potrzeby chwili, ale się to sprzedaje, mają kasę od obrotu a cały ból głowy jest po stronie producenta.
A tak z innej beczki, to jak zawiesili to się zrobił na forum szum, a jak odwiesili to jakoś cisza....
Obroty standardowe jak w ostatnich dniach, czyli na koniec dnia te cirka 200 tys. powinno być zrobione, na razie papier jest mielony, ale raczej ze wskazaniem na pozytywny kierunek, trochę taka szarpanina,