Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Oni żyją z pieniędzy i z tego, że mają dobre układy z Władzą.
Zrobili wycenę ... Bo wiedzą, że dobrze trzymać z Władzą...
Dokumentację do wyceny dostarczył BFG... I specjalnie dzwonił do tych co nabyli obligacje GetBack przez Ideę, żeby zwiększyć roszczenie sporne ( czy kurator może działać w ten sposób - powiedzmy na niekorzyść swojego ucznia.?).
Jest wiele pytan i wiele odpowiedzi - ja trzymałem akcje i wierzyłem w Pruskiego, bo to uczciwy człowiek - do niego nie ma żadnych pretensji, walczył do końca i zachował się w sposób honorowy! I miał dobry plan, zyski miesięczne pomimo pandemii wzrastały, koszty adminstracyjne ściął mocno bez specjalnego wpływu na poziom aktywów i pasywów... Dla mnie Panie Pruski, zrobiłeś Pan dobrą robotę i jesteś prawdziwym Patriotą!!!!!

  • Wycena PwC Autor: ~mike75
  • Re: Wycena PwC Autor: ~Pruski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.