1. Dlaczego KNF nie zareagował już w lutym?
2. Dlaczego nie zareagowała jeszcze w czerwcu?
3. Dobrze ,że odwolaja Kosińskiego
4. Kto objął akcje ?
5. Musiało to być więcej podmiotów ponieważ żaden się nie przyznał ,że przekroczył próg 5%
6. Może to fundusze?
7. Jak wznowili notowania Bumechu- to notowania wróciły do poziomu sprzed Chińczyka i dodatkowo było -10gr. Tutaj to przekłada się na kurs otwarcia 0,60.
8. Ponieważ są umowy i kontrakty to pytanie kto zrezygnuje z potencjału zarobku?
9. Jeśli tak to będzie można po taniości kupić. Tylko kto się odważy?
10. Jak widzicie spółka zareagowała należycie przekazując info o podpisaniu umowy z Włochami. Ale czy to wystarczy aby podreperować reputację?
11. Kara dla Pana Kosińskiego powinna być równa lub wyższą cenie za jaką sprzedał akcje.
Co o tym myślicie?