Moim zdaniem najważniejsze w tej spółce są urządzenia techniczne. Czy jest tu jakiś inżynier, który mógłby coś fachowo powiedzieć o tych urządzeniach??? Tylko bez mydlenia, naganiania, straszenia itp. Fachowo, ale zrozumiale dla laików, bo jeśli urządzenia są OK i mają potencjał to po jakimś czasie śladu nie będzie po tym zamieszaniu i tym ch..... Kosińskim.