możesz mi wierzyć albo nie, ale jestem inzynierem i pracuje w energetyce zawodowej i tak mam akcje (nie jest to ogromna ilosc jak inni maja ale jak na moj portfel to calkiem sporo. i tak uwazam ze cala ta technologia ma rece i nogi, szczegolnie to ze odzyskuja energie nie przez wode a inne ciecze ktore pozwalaja wyciagac wieksze ilosci energii niz woda (rzecz nie do wykorzystania w duzych blokach ze wzgledu na koszt medium do obiegu.
Także fakt skoncentrowania sie na instalacjach spalania smieci nieduzych jest dobry ze wzgledu na to ze nie trzeba skupiac wielkiej logistyki do transportu smieci w jedno miejsce, ale mozna instalowac takie jednostki w malych miastach