Spokojnie chłopaki piki dno jest ustalone na 5.15 zmartwien nie ma bo to mozliwa 2 ... a dwojki sa uporczywe
jak wykres
http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=30&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411
ale jak wybija dno to wedlug mnie juz droga otwarta pod 5.03 z ty ze nahpier 5.10