Forum Forex +Dodaj wątek

Re: włoch renifer

Zgłoś do moderatora
patrz na ten wykres dopoki trzyma z dolu czarna czyli okolice 5.1450 wszystko jest mozliwe i np na obecna chwile ja zakldama abcde gdzie zasieg (spadku e) jestes w okolicach 5,15780 inarazie moze byc tak ze to moga byc dobre okazje na zakup z tym ze jak wybija juz dolek to jest niebezpiecznie bo bardzo mocno moga spasc nawet 4.9 tak z dlugosci ale z krotkie oporowka jest na 5,10-5.11 ale na razie nie patrze na to patrze na to co teraz ze to falka e i potem wzrosciki ale czy tak bedze?? to juz rynek i czas

http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=15&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411