Forum Forex +Dodaj wątek

Re: włoch renifer

Zgłoś do moderatora
niech leży moze nie wyjda nizej 5,1450 to zrobia falke 3 i na tym skoncza a jak nie to bede dolowac i potem cos utalac bedziemy